#1Posted: 01 Apr 2011 02:44 pm Post subject: Przedstawiam się oficjalnie i wychodzę do RL
Mieszkam w Poznaniu na Podolanach. Ucze sie w technikum gastronomicznym na warzywnej ^^ Lubie Alko Imprezy z kumplami i kolezankami ) i Kocham Grac w Diablo
moj uklad na sciezce na 5.0 rundak fiflak fiflak salto lamane w tyl, lub druga sciezka salto w przod do rundaka salto w tyl i z rozbiegu salto do salta
chcialbyn zebys umarl kurwo na 14 nowotworow _____________________
Ne)V(eR wrote:
moj uklad na sciezce na 5.0 rundak fiflak fiflak salto lamane w tyl, lub druga sciezka salto w przod do rundaka salto w tyl i z rozbiegu salto do salta
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum You cannot attach files in this forum You cannot download files in this forum