|
| Author |
Message |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9166 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#1 Posted: 09 Jun 2026 03:30 am Post subject: Muszę odkurzyć w pokoju |
|
|
| Bo złożyłem łóżko w pół robiąc wiecej miejsca w pokoju i tam gdzie było złożone, to na ziemi jest pełno syfu. Ten kurz w ogóle wygląda, jakby się coś rozlało. Długo dosyć te łóżko było rozłożone, to i sporo zostało pod spodem. |
|
| Back to top |
|
 |
Nosemaj
Group: Members Joined: 19 Apr 2026 Posts: 266 Gold: 0.50
Status: Warn:  Reputation: 0
|
#2 Posted: 09 Jun 2026 05:28 am Post subject: |
|
|
hyhy
Last edited by Nosemaj on 11 Jun 2026 04:44 pm; edited 1 time in total |
|
| Back to top |
|
 |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9166 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#3 Posted: 09 Jun 2026 06:05 am Post subject: |
|
|
| Na chwilę obecną, to nawet nie wiem, czy ten odkurzacz jest naładowany, bo albo się zjebał, albo tylko kontrolka nie pokazuje, że się ładuje do pełna. Chuj, odkurze takim. |
|
| Back to top |
|
 |
|
|
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum You cannot attach files in this forum You cannot download files in this forum
|
D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0 Theme and Forum by tramway
|