|
| Author |
Message |
rotto ◣_◢
 Group: Members Joined: 29 Jun 2008 Posts: 12869 Gold: 0.00 Clan: drum & bass
Status: Warn:  Reputation: 37
|
#1 Posted: 01 Apr 2011 06:24 am Post subject: miałem sen... |
|
|
..wszystkie epickie osobistości pisały na forum (m.in got) i znowu było epicko.  |
|
| Back to top |
|
 |
guwniarz
 Group: Members Joined: 01 Jan 2011 Posts: 2946 Gold: Locked

Status: Warn:  Reputation: 13
|
#2 Posted: 01 Apr 2011 06:29 am Post subject: |
|
|
| ...ze rotto byl wieszakiem |
|
| Back to top |
|
 |
Klejtos
 Group: Members Joined: 18 Jan 2011 Posts: 1748 Gold: 1.00 Clan: Polewka Team ; )

Status: Warn:  Reputation: 4
|
#3 Posted: 01 Apr 2011 06:35 am Post subject: |
|
|
A ja widziałem Ciebie i guwniarza na czerwonych wzgórzach Georgii. _____________________
 |
|
| Back to top |
|
 |
guwniarz
 Group: Members Joined: 01 Jan 2011 Posts: 2946 Gold: Locked

Status: Warn:  Reputation: 13
|
#4 Posted: 01 Apr 2011 06:37 am Post subject: |
|
|
| Klejtos wrote: | | A ja widziałem Ciebie i guwniarza na czerwonych wzgórzach Georgii. |
bałem się że będzie kłutnia hehe nawet pośladki spiąłem ale ok |
|
| Back to top |
|
 |
rotto ◣_◢
 Group: Members Joined: 29 Jun 2008 Posts: 12869 Gold: 0.00 Clan: drum & bass
Status: Warn:  Reputation: 37
|
#5 Posted: 01 Apr 2011 07:05 am Post subject: |
|
|
| guwniarz wrote: | | ...ze rotto byl wieszakiem |
ja jestem wieszakiem tardzie ;d |
|
| Back to top |
|
 |
69
 Group: Members Joined: 04 Mar 2010 Posts: 370 Gold: 0.00 Clan: E-Drama

Status: Warn:  Reputation: 0
|
#6 Posted: 01 Apr 2011 07:14 am Post subject: |
|
|
ja mialem popierdolony sen, ale go nie opowiem bo jest zbyt chory ;c _____________________ |
|
| Back to top |
|
 |
Kolba
 Group: Members Joined: 27 Feb 2010 Posts: 14321 Gold: Locked Clan: chillout

Status: Warn:  Reputation: 29
|
#7 Posted: 01 Apr 2011 09:05 am Post subject: |
|
|
| Co ciekawe ja też miałem fatalny sen aż mi się spać odechciało. Może ktoś z JSP zemrzył i nas wkurwia teraz? : D |
|
| Back to top |
|
 |
Pan_Jezus
Group: Members Joined: 01 Mar 2010 Posts: 8341 Gold: 0.10 Clan: Polewka Team ; )
Status: Warn:  Reputation: 15
|
#8 Posted: 01 Apr 2011 09:06 am Post subject: |
|
|
mi sie snilo dzis ze monika byla moja zona tak realy _____________________ [quote= |
|
| Back to top |
|
 |
srubokret
 Group: Members Joined: 01 Mar 2010 Posts: 12160 Gold: 0.00 Clan: Retardacja
Status: Warn:  Reputation: 15
|
#9 Posted: 01 Apr 2011 09:13 am Post subject: |
|
|
| GoT ;DD |
|
| Back to top |
|
 |
|