Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

Wiem czemu pizdy takie jak mareczeg
Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
Monia89
NAJPIEKNIEJSZA SEKSOWNA KRULEWNA

Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14933
Gold: 6.00
Clan: Piękni i Bogaci


gr.gif

Status:
Warn:
Reputation: 34    



Post#141 Posted: 02 Nov 2010 03:07 pm    Post subject: Reply with quote

cez wrote:
Monia89 wrote:
cez wrote:
Stanislaw wrote:
cez wrote:
Stanislaw wrote:
cez, no ale z drugiej strony, co z tego że będziesz napakowanym kafarem ktory dopierdoli każdemu, jak nie będziesz umiał zarobić hajsu by pannie chociażby jakiś prezent kupić czy ją gdzieś zabrać, nakarmić rodzinę, zapewnić jej REALNE BEZPIECZEŃSTWO. niestety muszę się zgodzić z m&msami że to dość prymitywne myślenie.


ja pierdole, ale czy my rozmawiamy o zarabianiu hajsu czy utrzymaniu rodziny? nie, ja caly czas pisze odnosnie ZASPOKOJENIA UCZUCIA BEZPIECZENSTWA U KOBIET, nie trzeba byc kafarem, dresem by bym hardym i inteligentnym i miec happy rodzine i wogole


ok to w przypadku ZASPOKOJENIA UCZUCIA BEZPIECZENSTWA U KOBIET, mam takie zdanie, że jak jesteś inteligenty to znajdziesz wyjście z każdej sytuacji i nie musisz być do tego kafarem.


owszem, ale inteligencja Ci nie pomoze jak napadnie was 2 zbirow, co zrobisz? zadzwonisz na policje czy powiesz zeby spierdalali bo znasz karate kung fu aikido i kurwa chuj wie co to tylko taki przyklad aczkolwiek jak wczesniej napisalem po czesci masz racje, czlowiek inteligentny z jajami da sobie zawsze rade, ale z tym bezpieczenstwem to tez od kobiety bedzie zalezalo a one jak wiadomo sa nieobliczalne
JA POKAZE CYCKI, A MAREG UCIEKNIE, A MI NIE WPIERDOLO BO JESTEM KOBIETO.

I ZNAM DŻUDŻITSU


ok to wyjasnia wszystko o czym pisaliscmy. koniec z mojej strony
jestes debilem, stwierdzam na podstawie postow w tym temacie. wypierdalaj
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Page 8 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway