Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

MUJ OUTFIT NA DZISIAJ
Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#61 Posted: 29 Aug 2010 05:11 pm    Post subject: Reply with quote

Guru-PvP wrote:
Scream wrote:
Guru-PvP wrote:
Scream wrote:
Guru-PvP wrote:
Scream wrote:
Guru-PvP wrote:
Scream wrote:
MAREG TY NA 183 WZROSTU WAŻYSZ 70 KG?
ZDYCHAJ JEBANY WIESZAKU.
CHUDZIELCU.
SUCHARZE
ZWIĘKSZ MASĘ KURWIU.


ZWIEKSZ SWE RZYCIE SPOLECZNE.


JESTEM ASPOŁECZNY.


TO NIE JEST POWOD DO DUMY. CHYBA, ZE DLA POLAKA.


Jest.
Społeczeństwo jest obecnie tak spierdolone, że spoglądanie na te gęby wzbudza we mnie nienawiść.
Wybieram samotność, bądź niewielką grupę wojów i wyruszamy w różne zakątki przepięknej Polskiej Krainy, by burzyć spokój w sercach plugawych chrześcijan, oraz podziwiać cudy przyrody.


ZGODZE SIE. POLSKIE SPOLECZENSTWO TO BANDA NIEDOJEBANYCH, SREDNIOWIECZNYCH SUBKREATUR, KTORE BY TYLKO SPOZYWALY TANIA ZYWNOSC ORAZ SPALY. GARDZE TAKIMI LUDZMI. WSZEDZIE NIENAWISC, ZAZDROSC ORAZ GALONY JADU TEGO NEDZNEGO PLUGASTWA.


Gardzę wszystkim tym co jest głupie i ma klapki na oczach. Nie ma wartości, wybiera konformistyczny tryb życia i popiera nowoczesne idee, poprawność polityczna, tolerancja etc. a z drugiej strony fanatyczne chrześcijaństwo.
Ktoś kto żyje w społeczeństwie gdzie jest dużo wszystkiego, a takim niewątpliwie jest amerykańskie społeczeństwo, musi posiadać silną osobowość, by nie dać się oprzeć temu wszystkiemu. Silnej osobowości nie posiada żaden emigrant, ponieważ UCIEKŁ z własnego kraju.


WYBACZ, LECZ NIC MNIE NIE LACZY Z TYM KRAJEM. GARDZE NIM ORAZ SPOLECZENSTWEM, KTORE SIE TAM HODUJE. JEST TO DLA MNIE UNTHINKABLE, ABY ZYC WSROD MOTLOCHU BEZ AMBICJI.


Przypominam, że amerykanie są motłochem bez ambicji.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway