Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

GoCie
1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#1 Posted: 28 Jun 2010 08:38 am    Post subject: GoCie Reply with quote

Zastanawiam sie od czego zaczac, postaram sie wysnuc kilka wolnych wnioskow nie marnujac zbyt wiele czasu. Moze i jestem tepy, nie przecze ze moge sie mylic. Jesli ktos inny chce przeczytac wywod GoTa i wysunac wnioski to prosze o wpisanie sie w temacie. Zachecam do przeczytania.

Rozsmieszyles mnie, doprawdy. To co napisales o rasizmie jest irracjonalne. Odkrywanie w sobie Iskry Boga ; D Rzekomo Ci Bogowie utozsamiani sa z natura, jest to sprzeczne z tym co sadzisz o pozostalych "podludzkich" rasach. Nie probujesz mi chyba wmowic, ze ich stworzyli inni Bogowie? ; D

Tepy czlowiecze, wyjdz z tego kurwa lesnego ciemnogrodu i pomysl. Dlaczego Twoja zasrana poganska elita srala w krzaki, skoro wiele wiekow wczesniej wynaleziono system irrygacyjny itp? Tacy oswieceni, dali sie stlamsic "wiekszosci tepych mas"? Skoro to byly tepe masy to wytlumacz mi jak Twoja poganska elita mogla wierzyc w "znaki" w postaci piorunow i innego gowna jak "SZEPTY STARYCH DEBOW" (przyszlo mi do glowy gdy nasmiewalem sie z Slavlandu). Jesli mialbym bazowac na Twojej wypowiedzi, to wnioskuje, ze Twoja elita nie prowadzila do ulepszenia zycia, miala w dupie RASĘ, o ktora tak bardzo sie troszczysz, a jedynie przygotowywala sie cale zycie do obrzadow i kontaktow z "WICHREM MADRYM STARYM DEBEM", banda nierobow i nieudacznikow.

Zmienmy temat, wrocmy do zabawnego momentu rasizmu:


Quote:
Otóż wszystkie rasy zasługują na pogardę, ale to biała rasa dała się najbardziej sponiewierać, wszystkie zwierzęta udające ludzi, są zbyt ograniczone by mogli zdziałać coś więcej, a tylko biali mieli(!!!) predyspozycje do wielkich czynów, by wcielać to co boskie w to co materialne Plebs krzyczy, bzdura, przecież wielu jest wspaniałych nie należących do białej rasy, otóż to, nic dziwnego, że nas naśladują mają w sobie jakąś tam wolę twórczą, wolę mocy, ale ona jest niczym w porównaniu do tej którą my mieliśmy daną, w końcu każda rasa z rąk Boskich powstała, ale tylko Biała zaszczycona była naukami Bogów. Nie można obwiniać zwierząt za nasz upadek, musimy obwiniać siebie za to, że żmijom najpodlejszym daliśmy się zwieść.


Zobacz jak zasciankowe jest Twoje myslenie o swiecie. Biala rasa to rasa panow, tak? Tylko nam dano mozliwosc kontaktow z Bogami. Kurwa, litosci...to jest przezabawne. Podludzie inni rasowo od nas sa zepsuci, nasladuja nas. Dla przykladu: Jakimi cyframi sie poslugujesz? No tak arabskimi...przeciez to biali by wymyslili wszystko, tylko Ci jebani podludzie nam ukradli? Czlowieku, sam nie toleruje pewnych nacji czy odmian rasowych ale Twoje myslenie jest doprawdy ograniczone. Mowisz o rasizmie jako o pielegnowaniu wlasnej rasy, "plebs" rzekomo rozumie to jako nienawisc do innych, a sam jak ostatni hipokryta o malo sie nie posrales przy wrzucaniu na inne rasy.

Teraz przejdzmy do ogolnej teorii niszczenia rasy od wewnatrz i innych zabawnych teorii:



Wedlug Ciebie, to my niszczymy sie od wewnatrz, nie powielamy tradycji naszych POGANSKICH ojcow, dajemy sie zepsuc innym rasom, powinnismy sie troszczyc jedynie o swoja rase i dbac o jej interesy....no kurwa brak mi slow na opisanie tych chorych bredni ; D

Dlaczego nie komentuje tego? Smieszny cytat ponizej:

Quote:
jedność ludzi możliwa jest jedynie na poziomie rasowym - interes "ogólnoludzki" jest głupotą, nieświadomym lub świadomym kłamstwem humanistów/humanitarystów, który zasługuje jedynie na wzgardę i potępienie, a niszczyć go należy na każdym kroku


Ostatecznie, zgadzam sie z Toba w jednej kwestii:

Quote:
Każde ważne święto w trakcie dorastania dziecka, które kiedyś miało znaczenie wręcz sakralne dziś jest okazją do wygłupów, czymś co trzeba zrobić bo nie wypada, później do picia wódki.


A co do akapitu z Popkultura:

Napisales tam o pogoni za pieniedzmi etc. Jesli Ci to nie odpowiada to wypierdalaj do lasu palic ognisko ku czci Slavlandu i zobaczymy jak sobie dasz rade. Skoro wedlug Ciebie nie powinno sie smucic po stracie bliskiej osoby, to ja chcialbym zobaczyc Twoja reakcje na strate bliskiej Ci osoby. Tanczylbys i rozpalil ognisko ku czci Dusiwora czy myslal nad tym czego nauczyla Cie ta osoba, dziekowal za dane zycie i wychowanie?

Ograniczony jestes, pierdolniety i to zdrowo. Cieszy mnie jednak to, ze taki frustrat chodzi sobie po swiecie i wszystko dookola go wkurwia. Nigdy nie zobaczysz nic pieknego w zyciu.
Back to top
View user's profile Send private message
l1pka


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Posts: 4277
Gold: Locked
Clan: Wypierdalaj


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 13    



Post#2 Posted: 28 Jun 2010 08:39 am    Post subject: Reply with quote

witam pozdrawiam wub
_____________________
Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#3 Posted: 28 Jun 2010 08:40 am    Post subject: Reply with quote

l1pka wrote:
witam pozdrawiam wub


No cze.


btw. Fatality wiesz co tu napisac.
Back to top
View user's profile Send private message
Hastner


Group: Members
Joined: 25 Feb 2010
Posts: 7739
Gold: 5.10
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 47    



Post#4 Posted: 28 Jun 2010 08:41 am    Post subject: Reply with quote

nie chce mi sie tego czytac
Back to top
View user's profile Send private message
Barre00


Group: Members
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 5363
Gold: 0.00


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 10    



Post#5 Posted: 28 Jun 2010 08:41 am    Post subject: Reply with quote

Nie daj sie sprowokowac.
_____________________
Back to top
View user's profile Send private message
Melcma_Fajny_Mis


Group: Members
Joined: 28 Feb 2010
Posts: 1979
Gold: 300.00
Clan: Cult


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 4    



Post#6 Posted: 28 Jun 2010 08:42 am    Post subject: Reply with quote

przeczytałem całe
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#7 Posted: 28 Jun 2010 08:44 am    Post subject: Reply with quote

Przeczytałem słowa wstępu, oraz zobaczyłem, że lubujesz się w wyrywaniu zdań z kontekstu. Ze słów wstępu mogę stwierdzić i źle zinterpretować bądź nie zrozumiałeś tego co napisałem, wybacz, ale mam robotę i muszę cię olać, przeczytaj jeszcze raz.
Back to top
View user's profile Send private message
Hastner


Group: Members
Joined: 25 Feb 2010
Posts: 7739
Gold: 5.10
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 47    



Post#8 Posted: 28 Jun 2010 08:44 am    Post subject: Reply with quote

no dobra, przeczytalem. szkoda czasu na tego goscia i tyle
kurwa mac, dobry ten dusiwor briggrin
ciekawe co msciwuj odpisze
Back to top
View user's profile Send private message
rotto
◣_◢

Group: Members
Joined: 29 Jun 2008
Posts: 12869
Gold: 0.00
Clan: drum & bass


Status:
Warn:
Reputation: 37    



Post#9 Posted: 28 Jun 2010 08:47 am    Post subject: Reply with quote

Hastner wrote:
no dobra, przeczytalem. szkoda czasu na tego goscia i tyle
kurwa mac, dobry ten dusiwor briggrin
ciekawe co msciwuj odpisze


guwno odpisze, pewnie albo że kolba jest zbyt głupi żeby to zrozumieć, albo że musi się modlić do swojego pogańskiego boga, czy coś

_____________________
Pekin wrote:
niestety nie chodzę w miejsca gdzie selekcja naturalna obowiązuje


Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#10 Posted: 28 Jun 2010 08:48 am    Post subject: Reply with quote

Scream wrote:
Przeczytałem słowa wstępu, oraz zobaczyłem, że lubujesz się w wyrywaniu zdań z kontekstu. Ze słów wstępu mogę stwierdzić i źle zinterpretować bądź nie zrozumiałeś tego co napisałem, wybacz, ale mam robotę i muszę cię olać, przeczytaj jeszcze raz.


Liczylem, ze znajde tam wyjasnienie Twoich pogladow, znalazlem jedynie tone nieuzasadnionej nienawisci do ludzi, irracjonalne marzenia o przywodztwie rasowym (po co?) oraz wiele bzdur o elicie poganskiej. Nn czytania drugi raz tych glupot, zawiodlem sie na tresci, szukalem drugiego dna Twoich pogladow i chcialem sie nawet przekonac, ze potrafisz byc normalny no ale trudno. A ze jestem nietolerancyjny to napisze Ci iż waćpan jest popierdolon, ot co.
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#11 Posted: 28 Jun 2010 08:50 am    Post subject: Reply with quote

Kolba wrote:
Scream wrote:
Przeczytałem słowa wstępu, oraz zobaczyłem, że lubujesz się w wyrywaniu zdań z kontekstu. Ze słów wstępu mogę stwierdzić i źle zinterpretować bądź nie zrozumiałeś tego co napisałem, wybacz, ale mam robotę i muszę cię olać, przeczytaj jeszcze raz.


Liczylem, ze znajde tam wyjasnienie Twoich pogladow, znalazlem jedynie tone nieuzasadnionej nienawisci do ludzi, irracjonalne marzenia o przywodztwie rasowym (po co?) oraz wiele bzdur o elicie poganskiej. Nn czytania drugi raz tych glupot, zawiodlem sie na tresci, szukalem drugiego dna Twoich pogladow i chcialem sie nawet przekonac, ze potrafisz byc normalny no ale trudno. A ze jestem nietolerancyjny to napisze Ci iż waćpan jest popierdolon, ot co.


i gitara nie liczyłem na zrozumienie z racji tego kim jesteś, a teraz jedynie to potwierdziłeś.
Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#12 Posted: 28 Jun 2010 08:55 am    Post subject: Reply with quote

Scream wrote:
Kolba wrote:
Scream wrote:
Przeczytałem słowa wstępu, oraz zobaczyłem, że lubujesz się w wyrywaniu zdań z kontekstu. Ze słów wstępu mogę stwierdzić i źle zinterpretować bądź nie zrozumiałeś tego co napisałem, wybacz, ale mam robotę i muszę cię olać, przeczytaj jeszcze raz.


Liczylem, ze znajde tam wyjasnienie Twoich pogladow, znalazlem jedynie tone nieuzasadnionej nienawisci do ludzi, irracjonalne marzenia o przywodztwie rasowym (po co?) oraz wiele bzdur o elicie poganskiej. Nn czytania drugi raz tych glupot, zawiodlem sie na tresci, szukalem drugiego dna Twoich pogladow i chcialem sie nawet przekonac, ze potrafisz byc normalny no ale trudno. A ze jestem nietolerancyjny to napisze Ci iż waćpan jest popierdolon, ot co.


i gitara nie liczyłem na zrozumienie z racji tego kim jesteś, a teraz jedynie to potwierdziłeś.


Dobrze, nie zrozumialem bo jestem podczlowiekiem, ktorego celem zyciowym nie jest opanowanie swiata przez moja rase, ponadto czcze Chrzescijanskie "Bożki" i nie nabijam na pal choćby takiego Śpiocha ku czci Dusiwora. Naprawde, juz rozumiem swoje podczlowieczenstwo, obiecuje poprawe. Ide z tej okazji zabic sasiadow Arabow, z piesnia "Idziemy Na Buj" Slavlandu na ustach, a po skonczonym obrzedzie zloze ich ciala w ofierze pod najwyzszym debem w Gdansku. SLAVA!


Last edited by Kolba on 28 Jun 2010 08:55 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#13 Posted: 28 Jun 2010 08:57 am    Post subject: Reply with quote

Kolba wrote:
Scream wrote:
Kolba wrote:
Scream wrote:
Przeczytałem słowa wstępu, oraz zobaczyłem, że lubujesz się w wyrywaniu zdań z kontekstu. Ze słów wstępu mogę stwierdzić i źle zinterpretować bądź nie zrozumiałeś tego co napisałem, wybacz, ale mam robotę i muszę cię olać, przeczytaj jeszcze raz.


Liczylem, ze znajde tam wyjasnienie Twoich pogladow, znalazlem jedynie tone nieuzasadnionej nienawisci do ludzi, irracjonalne marzenia o przywodztwie rasowym (po co?) oraz wiele bzdur o elicie poganskiej. Nn czytania drugi raz tych glupot, zawiodlem sie na tresci, szukalem drugiego dna Twoich pogladow i chcialem sie nawet przekonac, ze potrafisz byc normalny no ale trudno. A ze jestem nietolerancyjny to napisze Ci iż waćpan jest popierdolon, ot co.


i gitara nie liczyłem na zrozumienie z racji tego kim jesteś, a teraz jedynie to potwierdziłeś.


Dobrze, nie zrozumialem bo jestem podczlowiekiem, ktorego celem zyciowym nie jest opanowanie swiata przez moja rase, ponadto czcze Chrzescijanskie "Bożki" i nie nabijam na pal choćby takiego Śpiocha ku czci Dusiwora. Naprawde, juz rozumiem swoje podczlowieczenstwo, obiecuje poprawe. Ide z tej okazji zabic sasiadow Arabow, z piesnia "Idziemy Na Buj" Slavlandu na ustach, a po skonczonym obrzedzie zloze ich ciala w ofierze pod najwyzszym debem w Gdansku. SLAVA!


przeczytaj to co napisałeś i pomyśl logicznie
Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#14 Posted: 28 Jun 2010 08:59 am    Post subject: Reply with quote

Scream wrote:
Kolba wrote:
Scream wrote:
Kolba wrote:
Scream wrote:
Przeczytałem słowa wstępu, oraz zobaczyłem, że lubujesz się w wyrywaniu zdań z kontekstu. Ze słów wstępu mogę stwierdzić i źle zinterpretować bądź nie zrozumiałeś tego co napisałem, wybacz, ale mam robotę i muszę cię olać, przeczytaj jeszcze raz.


Liczylem, ze znajde tam wyjasnienie Twoich pogladow, znalazlem jedynie tone nieuzasadnionej nienawisci do ludzi, irracjonalne marzenia o przywodztwie rasowym (po co?) oraz wiele bzdur o elicie poganskiej. Nn czytania drugi raz tych glupot, zawiodlem sie na tresci, szukalem drugiego dna Twoich pogladow i chcialem sie nawet przekonac, ze potrafisz byc normalny no ale trudno. A ze jestem nietolerancyjny to napisze Ci iż waćpan jest popierdolon, ot co.


i gitara nie liczyłem na zrozumienie z racji tego kim jesteś, a teraz jedynie to potwierdziłeś.


Dobrze, nie zrozumialem bo jestem podczlowiekiem, ktorego celem zyciowym nie jest opanowanie swiata przez moja rase, ponadto czcze Chrzescijanskie "Bożki" i nie nabijam na pal choćby takiego Śpiocha ku czci Dusiwora. Naprawde, juz rozumiem swoje podczlowieczenstwo, obiecuje poprawe. Ide z tej okazji zabic sasiadow Arabow, z piesnia "Idziemy Na Buj" Slavlandu na ustach, a po skonczonym obrzedzie zloze ich ciala w ofierze pod najwyzszym debem w Gdansku. SLAVA!


przeczytaj to co napisałeś i pomyśl logicznie


Ok ok..."Rasizm nie oznacza nienawisci do innych, tylko plebs tak uwaza bla bla bla" (o tym mowa?) Ale jak inaczej chcesz zapanowac nad swiatem? Musimy usunac te "ZMIJE NAJPODLESZE", ktorym dalismy sie zwiesc ; D
Back to top
View user's profile Send private message
Sysio


Group: Members
Joined: 07 Mar 2010
Posts: 2987
Gold: 297.64


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 9    



Post#15 Posted: 28 Jun 2010 09:00 am    Post subject: Re: GoCie Reply with quote

Kolba wrote:
Zastanawiam sie od czego zaczac, postaram sie wysnuc kilka wolnych wnioskow nie marnujac zbyt wiele czasu. Moze i jestem tepy, nie przecze ze moge sie mylic. Jesli ktos inny chce przeczytac wywod GoTa i wysunac wnioski to prosze o wpisanie sie w temacie. Zachecam do przeczytania.

Rozsmieszyles mnie, doprawdy. To co napisales o rasizmie jest irracjonalne. Odkrywanie w sobie Iskry Boga ; D Rzekomo Ci Bogowie utozsamiani sa z natura, jest to sprzeczne z tym co sadzisz o pozostalych "podludzkich" rasach. Nie probujesz mi chyba wmowic, ze ich stworzyli inni Bogowie? ; D

Tepy czlowiecze, wyjdz z tego kurwa lesnego ciemnogrodu i pomysl. Dlaczego Twoja zasrana poganska elita srala w krzaki, skoro wiele wiekow wczesniej wynaleziono system irrygacyjny itp? Tacy oswieceni, dali sie stlamsic "wiekszosci tepych mas"? Skoro to byly tepe masy to wytlumacz mi jak Twoja poganska elita mogla wierzyc w "znaki" w postaci piorunow i innego gowna jak "SZEPTY STARYCH DEBOW" (przyszlo mi do glowy gdy nasmiewalem sie z Slavlandu). Jesli mialbym bazowac na Twojej wypowiedzi, to wnioskuje, ze Twoja elita nie prowadzila do ulepszenia zycia, miala w dupie RASĘ, o ktora tak bardzo sie troszczysz, a jedynie przygotowywala sie cale zycie do obrzadow i kontaktow z "WICHREM MADRYM STARYM DEBEM", banda nierobow i nieudacznikow.

Zmienmy temat, wrocmy do zabawnego momentu rasizmu:


Quote:
Otóż wszystkie rasy zasługują na pogardę, ale to biała rasa dała się najbardziej sponiewierać, wszystkie zwierzęta udające ludzi, są zbyt ograniczone by mogli zdziałać coś więcej, a tylko biali mieli(!!!) predyspozycje do wielkich czynów, by wcielać to co boskie w to co materialne Plebs krzyczy, bzdura, przecież wielu jest wspaniałych nie należących do białej rasy, otóż to, nic dziwnego, że nas naśladują mają w sobie jakąś tam wolę twórczą, wolę mocy, ale ona jest niczym w porównaniu do tej którą my mieliśmy daną, w końcu każda rasa z rąk Boskich powstała, ale tylko Biała zaszczycona była naukami Bogów. Nie można obwiniać zwierząt za nasz upadek, musimy obwiniać siebie za to, że żmijom najpodlejszym daliśmy się zwieść.


Zobacz jak zasciankowe jest Twoje myslenie o swiecie. Biala rasa to rasa panow, tak? Tylko nam dano mozliwosc kontaktow z Bogami. Kurwa, litosci...to jest przezabawne. Podludzie inni rasowo od nas sa zepsuci, nasladuja nas. Dla przykladu: Jakimi cyframi sie poslugujesz? No tak arabskimi...przeciez to biali by wymyslili wszystko, tylko Ci jebani podludzie nam ukradli? Czlowieku, sam nie toleruje pewnych nacji czy odmian rasowych ale Twoje myslenie jest doprawdy ograniczone. Mowisz o rasizmie jako o pielegnowaniu wlasnej rasy, "plebs" rzekomo rozumie to jako nienawisc do innych, a sam jak ostatni hipokryta o malo sie nie posrales przy wrzucaniu na inne rasy.

Teraz przejdzmy do ogolnej teorii niszczenia rasy od wewnatrz i innych zabawnych teorii:



Wedlug Ciebie, to my niszczymy sie od wewnatrz, nie powielamy tradycji naszych POGANSKICH ojcow, dajemy sie zepsuc innym rasom, powinnismy sie troszczyc jedynie o swoja rase i dbac o jej interesy....no kurwa brak mi slow na opisanie tych chorych bredni ; D

Dlaczego nie komentuje tego? Smieszny cytat ponizej:

Quote:
jedność ludzi możliwa jest jedynie na poziomie rasowym - interes "ogólnoludzki" jest głupotą, nieświadomym lub świadomym kłamstwem humanistów/humanitarystów, który zasługuje jedynie na wzgardę i potępienie, a niszczyć go należy na każdym kroku


Ostatecznie, zgadzam sie z Toba w jednej kwestii:

Quote:
Każde ważne święto w trakcie dorastania dziecka, które kiedyś miało znaczenie wręcz sakralne dziś jest okazją do wygłupów, czymś co trzeba zrobić bo nie wypada, później do picia wódki.


A co do akapitu z Popkultura:

Napisales tam o pogoni za pieniedzmi etc. Jesli Ci to nie odpowiada to wypierdalaj do lasu palic ognisko ku czci Slavlandu i zobaczymy jak sobie dasz rade. Skoro wedlug Ciebie nie powinno sie smucic po stracie bliskiej osoby, to ja chcialbym zobaczyc Twoja reakcje na strate bliskiej Ci osoby. Tanczylbys i rozpalil ognisko ku czci Dusiwora czy myslal nad tym czego nauczyla Cie ta osoba, dziekowal za dane zycie i wychowanie?

Ograniczony jestes, pierdolniety i to zdrowo. Cieszy mnie jednak to, ze taki frustrat chodzi sobie po swiecie i wszystko dookola go wkurwia. Nigdy nie zobaczysz nic pieknego w zyciu.



Wall of text ale przeczytałem, jeżeli tak bardzo chcecie sobie porozmawiać na temat swoich poglądów na świat i na to co się w nim dzieje oraz o "bogach" to weźcie się zmówcie na piwo czy na co tam chcecie, przygotujcie sobie plany działania, pytania, nie wiem co jeszcze i podczas rozmowy realizujcie sobie to a wtedy dowiecie się na prawdę co kto ma do powiedzenia na dany temat.


Szczerze to chyba Kolba nie masz co robić bo przyczepiłeś się do tego co pisze Got i starasz się udowodnić jaki to on jest zły i w ogóle ale powiedzcie mi co to kurwa kogo obchodzi. Jeżeli uważa się za aryjczyka jakowym nie jest to niech tak będzie, nie uświadamiaj go niech sobie żyje w przekonaniu, że tam jest nadczłowiekiem który powinien rządzić światem.

Dziękuję, pizza była bardzo smaczna smile

_____________________
THIS IS SPARTA!!!

Azure wrote:
Wszedłeś i powiedziałeś : SIEG HEIL SCHNEIDEN SIE BITTE MEINE HAARE
Back to top
View user's profile Send private message
Bombel
Niedźwiedź

Group: Banned
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 4570
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn: Banned
Reputation: 9    


Banned

Post#16 Posted: 28 Jun 2010 09:01 am    Post subject: Reply with quote

tldr
_________________
This user's signature has been disabled
Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#17 Posted: 28 Jun 2010 09:03 am    Post subject: Reply with quote

Tak juz finalizujac (bo musze cos zrobic) to powiem jedno:

Brakuje Ci argumentow. To co tam napisales mozna wlozyc miedzy literature fantasy. Samo nazwanie mnie nierozumnym podczlowiekiem nie jest dosc dobrym argumentem w dyskusji. Niczego nigdy nie dowiodles a wlasnie w takim momencie, gdy ktos wytyka Ci niedoskonalosci Twoich teorii, ucinasz dyskusje w ten sam monotematyczny sposob: "To nie wiedza dla was smiecie/podludzie/podzwierzeta". Ogolnie po dzis dzien nie chce mi sie wierzyc, ze Ty naprawde uwazasz swoje poglady za sluszne.
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#18 Posted: 28 Jun 2010 09:04 am    Post subject: Reply with quote

sysio gdzie ja napisałem, że jestem nadczłowiekiem?
Uważa się za Aryjczyka OO rozumiem, że to wyimaginowana rzecz, która nie istnieje.
Back to top
View user's profile Send private message
srubokret


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 12160
Gold: 0.00
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#19 Posted: 28 Jun 2010 09:07 am    Post subject: Reply with quote

Co do srania w krzakach i zaściankowości Słowian;

Jest to oczywiście gówno prawda.
Ciężko konfrontować wielkie Imperium Romanum ze Słowiańszczyzną - odmienne kręgi kulturowe.
Warto dodać też, że na Rzym mocno wpłynęła kultura grecka, hellenistyczna, a w końcu "barbarzyńska".

Słowianie nie mieli skąd czerpać takich wzorców, choć i tak możemy się pochwalić pierwszym kodeksem prawnym (Ruska Prawda), czy tłumaczeniem Biblii greckiej na język słowiański, na język zrozumiały dla ówczesnych Słowian.
O bitności słowiańskich drużynników nie wspomnę już.

/e: Pomijam fakt, że tłumacze owej Biblii byli Grekami briggrin


Last edited by srubokret on 28 Jun 2010 09:11 am; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#20 Posted: 28 Jun 2010 09:08 am    Post subject: Re: GoCie Reply with quote

Sysio wrote:

Wall of text ale przeczytałem, jeżeli tak bardzo chcecie sobie porozmawiać na temat swoich poglądów na świat i na to co się w nim dzieje oraz o "bogach" to weźcie się zmówcie na piwo czy na co tam chcecie, przygotujcie sobie plany działania, pytania, nie wiem co jeszcze i podczas rozmowy realizujcie sobie to a wtedy dowiecie się na prawdę co kto ma do powiedzenia na dany temat.


Szczerze to chyba Kolba nie masz co robić bo przyczepiłeś się do tego co pisze Got i starasz się udowodnić jaki to on jest zły i w ogóle ale powiedzcie mi co to kurwa kogo obchodzi. Jeżeli uważa się za aryjczyka jakowym nie jest to niech tak będzie, nie uświadamiaj go niech sobie żyje w przekonaniu, że tam jest nadczłowiekiem który powinien rządzić światem.

Dziękuję, pizza była bardzo smaczna smile


Wiesz, skoro juz tu siedze i marnuje swoj czas, to lubie czasem wziac udzial w dyskusji zupelnie innej niz ta wszechobecna o obuwiu. Skoro nasze teorie sie neguja, GoT odsylal mnie wiele razy do tamtego tematu, wreszcie sie zebralem i przeczytalem. Oczywiscie moglbym Ci napisac: Nie chcesz czytac to wypierdalaj ale z szacunkiem wyjasniam, ze takie tematy czasem bywaja ciekawsze niz czytanie o kolejnym modelu "Dunkow/Afow-1/Suprow", dlatego jest to jeden z kilku powodow dla ktorych tu przebywam. Udzielalem sie w takiego typu dyskusjach w trakcie pobytu na poprzednim forum znacznie czesciej niz w zwyklych tematach o "dupie marynie".
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway