|
| Author |
Message |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9167 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#1 Posted: 21 Jun 2026 11:56 am Post subject: Miałem konto na reddit |
|
|
Nawet nie wiem skąd, jakiś mail mi przyszedł na pocztę dobrze, że tam da się usuwać konta, na chuj mi one, jak się i tak tam nie udzielam. |
|
| Back to top |
|
 |
cbxor
Group: Members Joined: 28 Feb 2025 Posts: 1022 Gold: 0.50
Status: Warn:  Reputation: 1
|
#2 Posted: 21 Jun 2026 01:22 pm Post subject: |
|
|
| na reddit chyba o wszystkim można pogadać ale nie mam tam konta |
|
| Back to top |
|
 |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9167 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#3 Posted: 21 Jun 2026 01:53 pm Post subject: |
|
|
| Chyba tak, są nawet działy specjalnie dla polaków, coś jak na dwujce. |
|
| Back to top |
|
 |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9167 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#4 Posted: 21 Jun 2026 02:22 pm Post subject: |
|
|
| Nie podoba mi się ten reddit, jest mało przejrzysty. |
|
| Back to top |
|
 |
Frank Zappa
Group: Members Joined: 31 May 2011 Posts: 11237 Gold: 3.40
Status: Warn:  Reputation: 12
|
#5 Posted: 22 Jun 2026 02:34 am Post subject: |
|
|
| Reddit to gówno, ja juž tam nie pisze, skasowałem konto i posty. |
|
| Back to top |
|
 |
fafnir
Group: Members Joined: 15 Apr 2010 Posts: 9167 Gold: 0.00
Status: Warn:  Reputation: 3
|
#6 Posted: 22 Jun 2026 05:22 am Post subject: |
|
|
No ja też dałem konto do kasacji, tylko ja tam nawet nic nie napisałem  |
|
| Back to top |
|
 |
|
|
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot vote in polls in this forum You cannot attach files in this forum You cannot download files in this forum
|
D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0 Theme and Forum by tramway
|