Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

Szczerze

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#1 Posted: 28 May 2022 06:50 am    Post subject: Szczerze Reply with quote

To po rozmowie z moim bratem Łukaszem na temat jego tłumika czarnego na szafie - ta rywalizacja latami, żeby się wzajemnie porozpierdalać dla większych układów, lepszych zysków i potężniejszej kontroli nad resztą musiała być naprawdę piorunująca. Nikt tu nie był leszczem. Ja nie strzelałem z takiej dużej broni raczej, lub niezbyt często, wolałem szybsze akcje niż wpierdalanie się komuś do lokalu i strzelaniu dosłownie do wszystkich. Jak organizacja tak wyglądała, jak ja to widzę po swoich bliskich, to szczerze, tych wtyczek dałbym im więcej, przecież tutaj nam naprawdę nikt nie był w stanie kiedyś podskoczyć. Na pewno ja wtedy wpadłem na taki pomysł, potem podkusiłem "dziadka", a potem się tak zaangażowałem, by tylko wyszło na moje. Mam kurewskie szczęście. Jak widzę takie trio - ja, Łukasz, mój ojciec Krzyś i prawdziwy dziadek Tadek, to aż strach się bać.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#2 Posted: 28 May 2022 07:09 am    Post subject: Reply with quote

Mogę ogarnąć bęben maksymalnie jakoś 3 razy raczej i za każdym razem ledwo uchodząc z życiem, potem się już może naprawdę pierdolić. Więc nawet jeśli bym chciał wszystkich wziąć z powrotem do swojej starej i zajebistej ekipy, to ewentualnie jakoś na lewo albo drastycznie kosztem własnego zdrowia. 5 razy jak ogarnę bęben, to będę mistrzem po prostu, 7 to za grubo już, 13 się nie da. Polegli :~) Łukasza bym chciał z powrotem, do rozpierdalania lokali :~) ojciec Krzyś jest dla mnie dalej podchwytliwy. Buliego nie potrzebuję, nie przyda mi się, jakieś Paulinki też niech spierdalają. Marcin, rodzony brachol, to za dużo moich nerwów, ale, kurwa mocny jest. Tak samo i Paweł - najinteligentniejszy imo spośród nas, spokojnie by tym rządził. Marty na pewno nie odpuszczę. Podrobiony dziadek jest dawno wyeliminowany, zresztą od samego początku taki miał być. Fracha mi wpadła do głowy i potrafi grać. Na bank nie zjebana Żaneta, Asiula to moja miłość i ją bym dorzucił, ciekawe czy Pietruszkę też, trochę sztywna jest ale to model "amfibia" - gdzie ja jestem w tym momencie tym wojennym motocyklem z bagażnikiem obok. Kurwa, ciężko było ich wyeliminować :~)
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#3 Posted: 28 May 2022 07:53 am    Post subject: Reply with quote

Najgorzej, jak się ma te zjebane tatuaże, czy tam dziary, bo jak krzywdzisz samego siebie/samą siebie, to już może być potem z Tobą po prostu kicha. Szkoda mi więc tutaj Taśmy, bo ma coś zjebanego na nodze, bo mu jakiś koleżka coś naćpany zrobił i pewnie do ekipy nie wróci, a go lubię, ale jest sprzedajny. Jak Szumi zjebie z tatuażem, to już ma po piździe wtedy, a mówił mi kiedyś, że chce zrobić. Biedra raczej wróci, to jest dobra agentka, zresztą kogoś trzeba tam dobrze ruchać. Sąsiadkę wliczę, to jest dobry terminator i wiem, że się będzie nam dobrze pracowało, poza tym wydaje mi się mi najbliższą, srsly. Ekipa z Hamburga jest zbyt wątłą, poza tym ja już nie mam więcej many na takie manewry, więcej grzechów nie pamiętam. Jakiegoś Jaśka, to ja pomijam od razu, bo to pedał jest i jeszcze mi się gdzieś popłacze po drodze, albo da się zamknąć. To chyba tyle.
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4186
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#4 Posted: 23 Dec 2023 07:40 am    Post subject: Reply with quote

w porzo
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#5 Posted: 24 Dec 2023 06:07 am    Post subject: Reply with quote

Fifi, nie skomentujesz tego jakoś bardziej?
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4186
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#6 Posted: 24 Dec 2023 01:49 pm    Post subject: Reply with quote

czy to cala paczka znajomych tongue
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#7 Posted: 24 Dec 2023 02:11 pm    Post subject: Reply with quote

Mam dużo więcej znajomych, ale nie z każdym się bujam jednakowo.
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4186
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#8 Posted: 24 Dec 2023 02:12 pm    Post subject: Reply with quote

Ja mam moze z 3-4 kolegow w Anglii i tylko tyle to moi znajomi
w Polsce nie mam nikogo
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway