Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

Wkurwia

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#1 Posted: 25 May 2022 06:01 pm    Post subject: Wkurwia Reply with quote

Mnie moja córka: https://youtu.be/-Ia1OcUUHKI Ona na tam monopoly rozpierdalać, a nie się droczyć ze mną. I Miss Monique tez. I te dupy od Marty, a że Marta chuja warta, to dlatego moja kolejna córka jak AS w rękawie, otwarta karta. Dobry jest ten Irenicus w lochach, co operuje czasem.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#2 Posted: 25 May 2022 06:26 pm    Post subject: Reply with quote

Z synami jest łatwiej, mają taki charakter jak ja, więc się trzymamy od siebie z dala, bo się chyba pozabijamy. Jeden z moich pilnuje "konstruktora", czyli typa, co pierwszy tutaj projektował ludzi i mu podsunąłem pomysł, że może trochę popracować nad nimi? Po latach się nawiązała fajna współpraca, zdobył moje zaufanie i trzyma pieczę nad większością moich zabawek. Syn jest spoko, bo to w sumie jest obwarowana (coś jak Area 51 w Stanach) wioska, gdzie mieszkają "niepozorne" szychy na /emeryturze/ i często tam się profilaktycznie kręcą pały, a mój mały :~) zapierdala tam z jakąś taczką dla konstruktora, by mu jebany dach naprawić, klasycznie w czarnym podkoszulku i to jest dziwne, bo jego w tym dystrykcie być nie powinno, to im każe w moim języku się odjebać, bo ich dojebie zaraz, jak mu będą jeszcze raz dupe zawracać. O reszcie swojej kochanej mafii nie wspomnę, tak się rządzi systemem :~)

Last edited by fafnir on 25 May 2022 06:31 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#3 Posted: 25 May 2022 06:55 pm    Post subject: Reply with quote

Najlepsze, to jest to, że Irenicus pomimo tego, że w tych lochach pracuje na jakimś starym radzieckim sprzęcie, bo jest mu tak najwygodniej, to tak wszystkim tam wspaniale operuje, że to nie jest problemem się gdzieś po śmierci pierdolić na fazie ze swoimi własnymi córkami, które bardzo kocham, bo tam się da nawet i czas wstrzymywać i narkotyki Ci szkód nie powodują, bomba ta sama, czy to amfetamina czy najlepszy koks, a Tobie jest dobrze, bo i tak jesteś tak samo pojebany jak one i nie widzisz w tym żadnego problemu :~) i są z różnej serii i kochają w sumie ze mną zawsze robić dosłownie wszystko, w czoko jest spoko. Żeby tylko :~) tutaj to można jakąś wypierdolić po drodze i się nawet nie przyzwyczajać, z tego są potem same problemy, a i szkoda kolejny raz moich nerwów.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#4 Posted: 25 May 2022 07:03 pm    Post subject: Reply with quote

A jak już je wypierdolę porządnie, to pewnie tym swoim nowym, czarnym, z CIA swatem będę z nimi napadał na banki bawiąc się przy tym świetnie :~) warto było wyruchać wszystko i wszystkich, bo po takim czasie, to najlepsze dopiero przed Tobą :~)
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#5 Posted: 25 May 2022 07:10 pm    Post subject: Reply with quote

Ruchać chce mi się i to porządnie, ale muszą trochę poczekać :~) najpierw Monopoly, bo jeszcze mi spierdolą z jakimiś kwitami i będę musiał sam wszystko naprawiać.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#6 Posted: 25 May 2022 07:16 pm    Post subject: Reply with quote

Fajne są takie związki :~) chcieliście wydymać Freda, to teraz Fred wydyma Was :~) ile razy się zawiodłem na dupach, tak jest najwygodniej. Ja jestem Fred. Mogę Cię ruchać jak jesteś fajną dupeczką i to czytasz, ale to ja mam harem w piekle i mnie takie przeboje nie ominą, liczę na otwarty związek :~) a do dziupli z wtyczkami z tyłu zabieram max 6 osób, szkoda mi psuć mojej organizacji zdobytej milionem lat i milionem trudów.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#7 Posted: 25 May 2022 07:19 pm    Post subject: Reply with quote

I raczej nie będziesz to Ty, przepraszam za bycie chamskim, czasami taki po prostu jestem, zresztą to jest, jak już Mati gdzieś pisał upadłe forum, więc kogo tu brać z killerów pod uwagę.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#8 Posted: 25 May 2022 07:22 pm    Post subject: Reply with quote

Nawet tego zjebanego dziadka wypierdoliłem z kokpitu i go nie biorę pod uwagę, bo to ramol jest. Mam swoje kredki :~)
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#9 Posted: 25 May 2022 07:23 pm    Post subject: Reply with quote

Jak już się spuściłem, to wypierdalaj :~)
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4186
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#10 Posted: 23 Dec 2023 08:48 am    Post subject: Reply with quote

ok
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#11 Posted: 24 Dec 2023 04:29 am    Post subject: Reply with quote

Ja się produkuję, a ten "ok".
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4186
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#12 Posted: 24 Dec 2023 02:28 pm    Post subject: Reply with quote

no lipa u mnie z czytaniem
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway