Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

Robimy

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#1 Posted: 25 May 2022 06:21 am    Post subject: Robimy Reply with quote

Różne rzeczy, wczoraj otwieraliśmy jakieś stare skrytki, co masz za plecami, ale chłopaki mi powiedzieli, że to crap, chyba jakieś białe miecze z diablo :~) ludzie mieli tam pochowane fajniejsze rzeczy, pamiętam, że jakaś skrytka to były złote zęby "Gawełka", bo mu ktoś kaloryferem u dziadka całą szczękę wypierdolił, to ten mu kupil nowe. Ja sobie jakiś stary i ciężki sejf otworzyłem zapisany in memory five, pusty był juz. Kiedyś był przypał i każdy od dziadka miał problemy i trzeba było pochować zabawki. Prawda jest taka, że był zakład, jak już nam dobrze wychodziło, kto kogo wyroluje pierwszy, na śmierć i życie. Te czopki nie pamiętają nawet, że byli dziadkami.

Last edited by fafnir on 25 May 2022 07:50 am; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#2 Posted: 25 May 2022 06:50 am    Post subject: Reply with quote

Przecież kiedys, to my mieliśmy taką już tutaj władze jako organizacja, że można sobie bylo normalnie do policjanta strzelić i mieć wyjebane czy pojazdem CIA podjechać na zakupy i Ci go i tak nikt nie powinie, bo jest Twój. No to był pomysl, dawaj, ten ma to, Ty masz tamto, ten ma info nad tym, to może zmniejszymy kontakty, to jeszcze lepiej na tym wyjdziesz a Ci słabsi odpadną. Zobaczymy co z tego będzie, a jeśli się nie uda nam nas wyrolować, to chociaż zabawa będzie swietna. Zabawa była rzeczywiście świetna, słabsi mi opadli a ja sobie otwieram ich skrytki :~) i tak są członkami mojej rodziny albo bliskimi kolegami. Tylko o niczym nie wiedzą i nic nie pamietają :~)
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#3 Posted: 25 May 2022 07:12 am    Post subject: Reply with quote

https://youtu.be/IxHO5uILG6k najciekawsze muszą być informacje. Np. o moim starym. Zakład był w miarę uczciwy, zostawiłem im nawet 6 alternatywnych wtyczek na księżycu, jakby chcieli rewanż i poskładałem nogi dziadkowi. Marta mnie wkurwiła, ale pewnie jej wtyczkę dam, tylko za co, że się jebała ze starym? Już wolę Moni jaja chyba naprawić.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#4 Posted: 25 May 2022 07:20 am    Post subject: Reply with quote

Czyli wygrałem zakład o śmierć i życie, którego nawet nikt nie pamięta, bo taki byłem dobry. Zajęło mi to co najmniej ostatnie 4,5 mln lat. Chyba dobrzy byli wszyscy :~) nie zliczę wszystkich osób, nie chce mi się. https://youtu.be/IxHO5uILG6k dalej mam tłumik brata na szafie, który jest zwykłym, czarnym kijem. Idę się najebać.

Last edited by fafnir on 25 May 2022 07:21 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#5 Posted: 25 May 2022 07:25 am    Post subject: Reply with quote

Chyba wolę nową ekipę swoich cór Koryntu, co ja zrobię z resztą, skoro się dali wyrolować. Te babci graty nazistowskie będą w pytę.

Last edited by fafnir on 25 May 2022 07:40 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#6 Posted: 25 May 2022 07:38 am    Post subject: Reply with quote

W ramach zakładu, każdy miał coś postawić, ja dałem między innymi kluczyki od pojazdu Custom Mako Shark, brązowy od CIA i jedyny w swoim rodzaju, dziadek. np. swoje wpływy, to jak się reszta dowiedziała, co jest w puli, to nawet jakieś randomy bogate dawały swoje posiadłości. Ale teraz to tak jak bym byl Niemcem i miał przyjechać do Polski po swoje ziemie na podstawie jakichś papierów. Ja w sumie i tak tam kontroluję wszystko, a swoje rzeczy sobie zabezpieczyłem, bo rywale byli "groźni"

Last edited by fafnir on 25 May 2022 07:39 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#7 Posted: 23 Dec 2023 09:06 am    Post subject: Reply with quote

haha smile
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#8 Posted: 24 Dec 2023 04:39 am    Post subject: Reply with quote

A teraz po prostu, bez takich informacji, cisnę sobie do 800 :~)
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#9 Posted: 24 Dec 2023 02:06 pm    Post subject: Reply with quote

gzzz smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway