Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

System

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#1 Posted: 23 May 2022 07:33 pm    Post subject: System Reply with quote

Jest ciekawy w sumie, zależy do jakich czasów się odnosisz :~) Znam ludzi z Wyspy Tajemnic i dzisiaj są szczęśliwi, bo sam ich tak poustawiałem, ale nie zapominam o tych dziadkowych perspektywach i w sumie wszystkie bliskie mi osoby, czy z rodziny, czy z rl, tak naprawdę nie pamiętają o tym, jak płakały gdzieś na "kozie" zamieniane mutacją w dziewczynkę i mówię o bracie swoim rodzonym i był najsilniejszy wtedy chociaż płakał, bo reszta to nie miała sił by płakać nawet, to teraz siedzi sobie w pokoju obok i fajnie gra w jakieś gierki, czy mój dziadek (ten drugi od ojca strony) co miał coś wstrzykiwane przez bezmuzgów i miał sflaczałe wszystkie kończyny i nie mógł chodzić. O ojcu nawet nie wspominam, ma spoko życie teraz i jest w Warszawie. Do czego dążę. Zawsze jak jest przypał, to im dajemy dopiskę, że mama właśnie się lepiej poczuła po kolejnym poronieniu Waszych 3 Stanów, brat już jest szczęśliwy widząc Wasze truchła, a ja dalej siedzę na stole operacyjnym i możecie sobie brać siłą moje plemniki do rekonstrukcji Waszego pojebanego kraju.

Last edited by fafnir on 24 Dec 2023 09:53 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#2 Posted: 23 May 2022 07:56 pm    Post subject: Reply with quote

Normalnie "Lochy Irenicusa" z BG i tak tego Irka po latach napierdoliłem, że ma tam teraz siedzieć i operować dla mnie albo role się odwrócą i mu w pizdę te prądy wsadzę. Siedzi grzecznie do dzisiaj.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#3 Posted: 23 May 2022 09:45 pm    Post subject: Reply with quote

W sumie to się śmiesznie rozplontuje te sprężyny w chuju :~) pojebane metale i jeszcze momentami czuć opór, bo to, kurwa już "pordzewiałe" jest. Najpierw Cię umieszczali w takiej kostce, idziesz na wszystkie strony i wracasz z tym badziewiem w środku. Irenicus, weź to operuj szybciej, bo tam trzeba im oddać za Twoje eksperymenty. :~) albo najebać jakimś policjantom. :~)
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#4 Posted: 24 May 2022 03:08 am    Post subject: Reply with quote

Kurwa, rozplątuje, bezmózgu :~) nie, ja się muszę wysypiać, z kimś czasem popierdolić, komuś dopierdolić no i kogoś najlepiej wypierdolić również. Chętny/Chętna?
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#5 Posted: 24 May 2022 03:14 am    Post subject: Reply with quote

ej, a wiesz, że mój stary jak pracowaliśmy dla dziadka był specem od zabijania kobiet? Brał tylko takie zlecenia. A na Wyspie Tajemnic pod wpływem prochów i hipnozy był zachęcany do ruchania babci. Tylko nie mów nikomu. :~) zajebał gnatem od chuja kobiet. Plus do plusa, minus do minusa. Pojebana karma jak nie wiem.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#6 Posted: 24 May 2022 03:38 am    Post subject: Reply with quote

No bo tak naprawdę to babcia była najbardziej jebnięta i tej metalowej płyty w jej oczach nikomu nie wydam i jak pisała swoje Mein Kampf to w sumie ładnie to ujęła, że żyjesz w kurewskim kosmosie, to jak masz białe plemniki, to one w Twoim organizmie walczą o przetrwanie i ten jeden pędzi do celu, reszta po drodze idzie w pizdu, krwinki czerwone niwelują białe czy jakoś kurwa tak, skoro masz biały organizm, a w okręgu są czarni ludzie jacyś a ja mam zielone, piękne oczy, to nie lepiej wartość zbiorowa i organizm jako struktura przetrwał? Nakręciła tych śmiesznych erotycznych faz i potem jakieś pierdolenie w lochach.
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4186
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#7 Posted: 23 Dec 2023 01:32 pm    Post subject: Reply with quote

spoko
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#8 Posted: 24 Dec 2023 03:59 am    Post subject: Reply with quote

Ja się napociłem, a Ty mi jednym wyrazem odpowiadasz :~)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
2 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway