Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

Czy wiesz, że

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#1 Posted: 22 May 2022 11:28 am    Post subject: Czy wiesz, że Reply with quote

Ostatnio na Księżycu było tsunami z trzęsieniem ziemi? Odpalenie wtyczki stąd u nich w środku planety spowodowało straty w ludziach. Jeszcze tam się przypierdoliła 998 obok, pod takim kątem jak masz w autach wlew paliwa i była mniejszą w stosunku do satelity planetką w skali 1:64. Nie wiem, co ja tam tak naprawdę rozjebałem, chyba jakąś Ukrainę, przepraszam.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#2 Posted: 22 May 2022 12:02 pm    Post subject: Reply with quote

Przegięli pałę kiedyś, bo jak się pracowało dla dziadka, to pamiętam, że miałem zlecenie, by kogoś zastrzelić i wpierdoliłem cały magazynek w typa, a on mi i tak spierdolił, a miałem staty 403-0. Czyli powstał error 404. Kurwa, wpadłem w furię w bazie i w kilku siłą dali mnie na "stół operacyjny" żebym ochłonął i jeszcze ten tekst dziadka, że może jak się uspokoi, to coś z niego chociaż wyciągniesz. Miało być tylko na 5 minut, a się okazało, że siedzę tam podzielony w czasie co najmniej ostatnie 1,5 mln lat i generuję nerwami jakiś prąd. Kurwy jeszcze się śmiali wszyscy ze mnie, że ja tam dalej siedzę i wydzieram japę, że ich wszystkich kurwa pozabijam, łącznie z Tobą, dziadek! W międzyczasie jakaś dupa Ci obciąga, inna skacze po chuju, ten pociesza, że jak Cię wydostaną to sie napijemy wódeczki i etc. I siedzisz dalej, kurwa bo się wkurwiasz na nich wszystkich i że ich pozabijasz. Pojebane jak nie wiem. 1,5 mln lat, jak na księżycu u góry na morzach i oceanach pływało-latałeś kosmicznymi statkami ala poduszkowce trochę i byłeś dumny z pojazdu CIA brązowy metalik. I miasta jak z Aquatica NFS albo w Baldurs Gate miasto węży. Tak to było wszystko zagospodarowane. Mam zszargane nerwy jak nie wiem.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#3 Posted: 22 May 2022 12:30 pm    Post subject: Reply with quote

Prawda jest taka, że mam podzielną duszę, więc wyrwałem się trochę spod kontroli i już w nagrodę za dobre sprawowanie mogłem sobie najebać kilku policjantów i wsadzić jednego do bagażnika z cegłą na pedale. Ja tu tylko sprzątam.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#4 Posted: 22 May 2022 12:32 pm    Post subject: Reply with quote

Nie wiem tylko co zrobić z tym nowym kosmicznym i policyjnym swatem, co produkuje w powietrzu różowe chmury. Niech sobie z nim napadają na banki, mam wyjebane i tak się bede na nich wkurwiał.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#5 Posted: 22 May 2022 12:35 pm    Post subject: Reply with quote

Chciałbym zobaczyć swoją kolekcję zajebanych nazistowskich ciuchów z bawełny, takich samych popielniczek z ciekawymi emblematami i mają mi zostawić moje policyjne motorówki w spokoju.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#6 Posted: 22 May 2022 12:58 pm    Post subject: Reply with quote

No a ja sobie teraz pójdę do Czarka się grzecznie napierdolić, bo właśnie do mnie dzwonil i nic nie wiem, o żadnym tsunami na księżycu, czy jeżeli chodzi o zabawe w monopoly w środku księżyca moimi własnymi nerwami. Olo ma fajnego psa, wolę go niż niektóre dupy, napierdolony sie lizałem z nim ostatnio. Idę, nie ma mnie.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway