Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

za kilka dni jestem umowiony z siostrami mormonkami

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4188
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#1 Posted: 30 Jan 2022 07:02 pm    Post subject: za kilka dni jestem umowiony z siostrami mormonkami Reply with quote

na miescie
ja i 3 mlode blondyny. ciekawe jak fi bedzie wyvladac
moga byc
kiedys mnie tam niemka zrekrutowala
mam zamiar wstapic do kosciola mormonow i spedzac czas z siostrami misjonarkami dziewicami seks po slubie
Back to top
View user's profile Send private message
fskrufskru


Group: Members
Joined: 06 Nov 2019
Posts: 78
Gold: 0.70


Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#2 Posted: 30 Jan 2022 11:36 pm    Post subject: Reply with quote

TAK TRZYMAJ NIE BADZ JAK NICZYM PEDAŁ PEDERASTA WIELKI KURWA FAFNIREK PODZIURWAWIONY FIUCINĄ OJCA
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#3 Posted: 31 Jan 2022 05:17 am    Post subject: Reply with quote

fskrufskru wrote:
TAK TRZYMAJ NIE BADZ JAK NICZYM PEDAŁ PEDERASTA WIELKI KURWA FAFNIREK PODZIURWAWIONY FIUCINĄ OJCA


boli Cię trochę te życie, nie?
@Fifi - powodzenia :~)
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4188
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#4 Posted: 31 Jan 2022 08:31 am    Post subject: Reply with quote

dzieki
kiedys juz bylem umowiony z niemka i angielka, ale olalem je, bo wolalem muzyki sluchac, ale teraz nie oleje
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#5 Posted: 31 Jan 2022 08:35 am    Post subject: Reply with quote

Frank Zappa wrote:
dzieki
kiedys juz bylem umowiony z niemka i angielka, ale olalem je, bo wolalem muzyki sluchac, ale teraz nie oleje


czasami jest lepiej muzyki posłuchać, niż iść na siłę się z jakąś siksą spotykać, bo się może okazać, że i tak jest gówno warta :~)
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4188
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#6 Posted: 31 Jan 2022 08:37 am    Post subject: Reply with quote

zdolowalo mnie, jak sie dowiedzialem, ze ta niemka tylko na jakis czas przyjechala, a nie mieszkala tu na stale
ale te blondynki teraz, to sa angielki, wiec nie powinienem plakac xD
wczoraj bylem na mszy i siedzialem z nimi w jednym rzedzie xD. Siedzialem se a obok 3 blondyny lol xD
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#7 Posted: 31 Jan 2022 02:07 pm    Post subject: Reply with quote

Frank Zappa wrote:
dzieki
kiedys juz bylem umowiony z niemka i angielka, ale olalem je, bo wolalem muzyki sluchac, ale teraz nie oleje


tak samo mój kumpel, dupa za nim latała non stop, a ten wolał się zamknąć w pokoju i grać w cs'a, mimo żadnych problemów psychicznych ze sobą :~) ciężko się czasami otworzyć na innych, gdy gdzieś ten problem w Tobie siedzi, ale czasami mi się wydaje, że bez potrzeby sam się wyśmiewasz, inni już to zrobili za Ciebie, bez potrzeby się dalej Fifi pogrążać, zrób coś z tym :~) na swój sposób i tak jesteś Fifi unikatowy, bo ja dostrzegam pewne talenty w Tobie i nie chodzi mi o jakieś bezsensowne napierdalanie w bębenki, czy co tam robisz w klubach w Anglii, ale na siłę nie ma co Ci tego uzmysławiać, bo ludzie się też boją czasem prawdy o sobie, czasami wyjdzie, że są jeszcze bardziej zjebani, niż im się wydaje :~) z Twoim podejściem i tym co masz w głowie, to takich ludzi jak Ty jest chyba ze 4.XXX na świecie, ciężko trafić na swojego. zobacz, że masz tutaj miliardy na globie.

edit: seks po ślubie... Fifi, czy Ty czasami udajesz? :~) jestem psychicznym combo, moja matka też chciała iść do pierdolonego zakonu, ale ojciec jej plany zmienił i dobrze, bo bez tego by mnie tutaj z Wami nie było. zastanów się, czy warto się pewnych zjebanych zasad trzymać, czy może jednak te zasady próbować pierdolić, Ty się akurat nie musisz do innych dostosowywać. matka z różańcami i biblią, a ojciec z bronią w szafie :~) pojebany typ. może jak zaruchasz przed ślubem, to wyjdzie coś z tego pozytywnego, np. taki gnojek jak ja :~)


Last edited by fafnir on 31 Jan 2022 02:25 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4188
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#8 Posted: 31 Jan 2022 06:36 pm    Post subject: Reply with quote

no tylko one chca sie ze mna umawiac
niemka mowila mi, ze ten od mormonow, to jezus do niego przyszedl w lesie, a ja jej mowilem, ze tez mieszkam w lesie, i mnie traktowala jak boga
wiele razy jej dlon uscisnalem... to moj jedyny kontakt z plcia przeciwna
a teraz jestem umowiony z 3 blondynami, bo zadne inne dupy, nie chca sie ze mna umawiac
to wstapie do ich zakonu, przynajmniej byli mili dla mnie i raz bylo party i pelno jedzenia, i sie grubo najadlem
Back to top
View user's profile Send private message
fskrufskru


Group: Members
Joined: 06 Nov 2019
Posts: 78
Gold: 0.70


Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#9 Posted: 31 Jan 2022 07:42 pm    Post subject: Reply with quote

FRAN ZAPPA POMUDL SIE ZEBY TA KURWA JEBANA OD TYCH PSYCHOTROPÓW W KONCU ZDECHLA
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4188
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#10 Posted: 01 Feb 2022 11:25 am    Post subject: Reply with quote

nikomu lepiej nie zyczyc smierci!!
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#11 Posted: 01 Feb 2022 11:49 am    Post subject: Reply with quote

fskrufskru wrote:
FRAN ZAPPA POMUDL SIE ZEBY TA KURWA JEBANA OD TYCH PSYCHOTROPÓW W KONCU ZDECHLA


faktycznie Chomik, ten kto wpadł na pomysł wymyślenia psychotropów, był jebnięty chyba jakiś. mówiłem to już komuś kiedyś, że te prochy w pastylkach wyprowadzą pewnie z obiegu za jakieś 200 lat i jak je ktoś znajdzie w szafie, to będzie to ewenement niczym te pierdolone lemony w Wilku z Wall Street, zapiją je jeszcze jakimś tanim rumem i się rozpierdolą przed bramą swoim zajebistym Lamborghini. na dwójce wklejałem zdjęcie tego lekarstwa z 1888 roku, co miał nalepkę na butelkę w kolorze fioletowym - kurwa, jak denaturat jakiś :~) i w składzie tego syropu na kaszel była morfina, opiaty, kannabinoidy i alkohol. ciekawe, dlaczego siłą rzeczy to wyprowadzili jednak, nie? ale swoją drogą, Chomik, żeby się tutaj nie pokazywać jako jakiś pieprzony inteligent, to spierdalaj. nie lubimy się, już wolę coś Matiemu odpisywać, jest bardziej zorganizowany niż Ty i z nim lepiej walkę toczyć, Tobie się już łeb za bardzo porył od tego wszystkiego, Lunar, i tak Ci w chuj czasu poświęciłem na posta, mogłem robić coś innego w tej chwili. np. zaprosić Cię do Gorzowa i się upewnić, czy te Twoje avatary na jakiś innym zjebanym koncie w tematyce walk, nie były przypadkowe, gówniarzu rocznik 95. Mati by się nie bił :~)

Frank Zappa wrote:
nikomu lepiej nie zyczyc smierci!!


no chyba lepiej nie, a tym bardziej takiemu typowi jak ja, który już tyle razy uciekł systemowi sprzed wąchania kaktusów pod ziemią, że to się chyba w pale nie mieści.
tak/lub/nie/oby
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4188
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#12 Posted: 01 Feb 2022 12:25 pm    Post subject: Reply with quote

psychotropy sa zajebiste
ja dzieki nim ciesze sie zyciem
ale nikt tego nie rozumie, poza mna
i nie chce mi sie tego tlumaczyc nikomu
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#13 Posted: 01 Feb 2022 03:00 pm    Post subject: Reply with quote

Frank Zappa wrote:
psychotropy sa zajebiste
ja dzieki nim ciesze sie zyciem
ale nikt tego nie rozumie, poza mna
i nie chce mi sie tego tlumaczyc nikomu


jasne Fifi, ale one nie są dla każdego, jednym pomogą, a drugi się będzie przy nich strasznie męczył. jeszcze są takie modele tych "tabletek", że się zachowujesz chyba gorzej niż po ziole, jebane zombie. nie wiem nawet, z czego robią ten syf. potem człowiek nie ogarnia swojej przestrzeni i nawet nie jest w stanie normalnie na pewne sytuacje reagować, bo jest tak przytłumiony/wyciszony, neguje i zatraca Twój prawidłowy charakter, jakbyś się zakleił.
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4188
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#14 Posted: 01 Feb 2022 03:15 pm    Post subject: Reply with quote

Wiem, ze cos takiego istnieje, ale ja mialem zwolnienie ze szkoly na dlugi czas od psychiatry, bo stwierdzil, ze jestem ciezko chory umyslowo, i przepisal mi rispolept, a teraz biore cilatopram na depresje i pomagaja
jestem szczesliwy, ale nadal zostaly we mnie samobojcze zapedy do zycia cool. w sensie, ze czlowiek zyje chwila i zyje sie tylko raz cool. i niewazne, co bedzie jutro, wazne zeby dzisiaj bylo zajebiscie, zanim sie pojdzie spac cool
elo jou cool
ja dzisiaj kupuje dwie butelki cydra 2 litry, czyli w sumie 4 litry i ide na tripa zycia cool
czy przezyje czy nie, to mnie jebie cool
jutro egzamin z angola cool
moze wpadnie do mnie wiewiorka jutro cool
dzisiaj spie w przyczepie cool
najebany zasne cool
elo cool
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#15 Posted: 01 Feb 2022 03:36 pm    Post subject: Reply with quote

Frank Zappa wrote:
Wiem, ze cos takiego istnieje, ale ja mialem zwolnienie ze szkoly na dlugi czas od psychiatry, bo stwierdzil, ze jestem ciezko chory umyslowo, i przepisal mi rispolept, a teraz biore cilatopram na depresje i pomagaja
jestem szczesliwy, ale nadal zostaly we mnie samobojcze zapedy do zycia cool. w sensie, ze czlowiek zyje chwila i zyje sie tylko raz cool. i niewazne, co bedzie jutro, wazne zeby dzisiaj bylo zajebiscie, zanim sie pojdzie spac cool
elo jou cool
ja dzisiaj kupuje dwie butelki cydra 2 litry, czyli w sumie 4 litry i ide na tripa zycia cool
czy przezyje czy nie, to mnie jebie cool
jutro egzamin z angola cool
moze wpadnie do mnie wiewiorka jutro cool
dzisiaj spie w przyczepie cool
najebany zasne cool
elo cool


nie wiem Fifi o co kaman, ale znam typa, któremu też stwierdzili schizofrenię i również napierdala cydry akurat :"~) śmieszne i bez głębszego wniosku. ciekawszym jest to, że każdy, kto ma stwierdzoną schizofrenię, to się tego wypiera i wmawia innym, że jest całkowicie zdrowy, albo, że to psychiatria ma kuku na muniu. ja też brałem rispolepty i nigdy więcej, ja potrafiłem nie spać, np. 3 dni, wziąć gdzieś wcześniej te gówno i fazy jak po narkotykach - nie, dziękuję.
Back to top
View user's profile Send private message
fskrufskru


Group: Members
Joined: 06 Nov 2019
Posts: 78
Gold: 0.70


Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#16 Posted: 02 Feb 2022 11:07 am    Post subject: Reply with quote

Frank Zappa wrote:
Wiem, ze cos takiego istnieje, ale ja mialem zwolnienie ze szkoly na dlugi czas od psychiatry, bo stwierdzil, ze jestem ciezko chory umyslowo, i przepisal mi rispolept, a teraz biore cilatopram na depresje i pomagaja
jestem szczesliwy, ale nadal zostaly we mnie samobojcze zapedy do zycia cool. w sensie, ze czlowiek zyje chwila i zyje sie tylko raz cool. i niewazne, co bedzie jutro, wazne zeby dzisiaj bylo zajebiscie, zanim sie pojdzie spac cool
elo jou cool
ja dzisiaj kupuje dwie butelki cydra 2 litry, czyli w sumie 4 litry i ide na tripa zycia cool
czy przezyje czy nie, to mnie jebie cool
jutro egzamin z angola cool
moze wpadnie do mnie wiewiorka jutro cool
dzisiaj spie w przyczepie cool
najebany zasne cool
elo cool


ty chora kurwo na łeb alkoholizm cie dojebie cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4188
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#17 Posted: 03 Feb 2022 07:21 am    Post subject: Reply with quote

na razie nie pije, bo jak sie uchlam, to mi jest dobrze, ale potem mam depresje i mysli samobojcze i przez to mi sie nie chce pic ;/
a mormonkom cos wypadlo, i sie w niedziele z nimi widze i we wtorek xd
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#18 Posted: 07 Mar 2022 02:07 pm    Post subject: Reply with quote

fskrufskru wrote:
Frank Zappa wrote:
Wiem, ze cos takiego istnieje, ale ja mialem zwolnienie ze szkoly na dlugi czas od psychiatry, bo stwierdzil, ze jestem ciezko chory umyslowo, i przepisal mi rispolept, a teraz biore cilatopram na depresje i pomagaja
jestem szczesliwy, ale nadal zostaly we mnie samobojcze zapedy do zycia cool. w sensie, ze czlowiek zyje chwila i zyje sie tylko raz cool. i niewazne, co bedzie jutro, wazne zeby dzisiaj bylo zajebiscie, zanim sie pojdzie spac cool
elo jou cool
ja dzisiaj kupuje dwie butelki cydra 2 litry, czyli w sumie 4 litry i ide na tripa zycia cool
czy przezyje czy nie, to mnie jebie cool
jutro egzamin z angola cool
moze wpadnie do mnie wiewiorka jutro cool
dzisiaj spie w przyczepie cool
najebany zasne cool
elo cool


ty chora kurwo na łeb alkoholizm cie dojebie cool cool cool cool cool cool cool cool cool cool



po 0,7 dalej trzymam gardę prawidłowo :~)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway