Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

~ ciekawostki ~

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#1 Posted: 21 Jan 2022 07:27 am    Post subject: ~ ciekawostki ~ Reply with quote

nie chcę mi się pisać jakichś pierdół w azylu, więc tutaj ponownie zamieszczę coś, co uważam za w miarę ciekawe.

~ na księżycu jest woda, jak jest woda, to jest i życie - mówię o tym, co jest na zewnątrz, mało kto wie, co się znajduje w środku, dajmy na to te zajebiste wtyczki z matrixa. księżyc nie ma również paliwa, bak jest od dawna pusty, więc jest bezużyteczną kulą u nogi naszej ziemi.
~ koło Jowisza pojawiły się ostatnio nowe księżyce, ciekawi mnie, co się tam dzieje tak naprawdę, bezcelowe to na pewno nie było. każda planeta jest zamieszkana, efekt załamania światła każe głupiemu człowiekowi myśleć, że na słońcu np. nie ma życia - sama ziemia z punktu widzenia księżyca ma czerwony kolor i chuj wie, czy my tu mieszkamy ~smile
~ z głupich gigantów o kaczorze donaldzie można wywnioskować, że na Titanicu Sknerus McKwacz pogubił czerwony rubin, ja się odnosiłem do tego, że księżyc jest jak titanic właśnie, więc tam też zapewne prąd do uruchomienia tej maszyny gdzieś się pogubił (kiedyś wklejałem zdjęcia ruskiego czołga na dwójce i tam czerwony rubin jako efekt zasilania) 2+2
~ nasza planeta ma również ciekawe zbrojenia w sobie zawarte, ale od dawna nieaktywne
~ te dyski na Syberii, o których kiedyś już pisałem emanują negatywną energią z kilku powodów - między innymi są to spaliny po prostu.
~ Słońce można wyłączyć.
~ mniej sciente-fiction? dziadek Jerrego Springera (ten od gównianego talk-show w Stanach) leży na cmentarzu na ul. Słonecznej w Gorzowie
~ dalej sciente-fiction? ziemia została kiedyś porządnie storpedowana i jeden z pocisków leży głęboko pod ziemią w województwie lubelskim (w chuj kilometrów X.0000)
~ trele-morele-sciente fiction - koleżka Taśma tymi swoimi maziajami krwią na moich drzwiach już tak mnie doprowadzał do szewskiej pasji, że pomijam te wszystkie przekleństwa w jego stronę kierowane, jaki to on jest niedojebany, ale nawet z tego można wyciągnąć jakieś wnioski - chuj mnie to interesuje, że na kartce mi namalował swego czasu te jebane pokrętło z incepcji i wciąż gdzieś tkwi w czasie bo sobie nie może z czymś poradzić i czegoś mu brakuje (ja akurat wiem o co mu chodzi i brat z babcią mi przekazali jego słowa w amoku - ale miał wtedy torpedy w oku, te kurwiki x4) - mi chodzi o inne wnioski, takie sensowne raczej. widoczne dla oka chomiki, psy, mrówki, inne aligatory - każde jest innego modelu i innej rasy, no mamy dobermany, jakieś niedojebane pinczery i etc - to "wilkołaków" wyższej materii stworzeń w naszym świecie jest też różnych rodzajów - podobnie jest z ludźmi - Snopp Dogg nie jest taki sam jak Dre. nie mówię o białej karnacji, czerwonej, po kilkanaście skośnookich. dużo do napisania w sumie, ciekawe czy zmieszam to kiedyś w książce o gównianych kosmitach i ich statkach - pewnie i tak to wyjebię do kosza.
~ to jest zastanawiające smile kto pamięta tekst chaosa_n o jakimś pierdolonym kwiatku i okresie prenatalnym? ludzie w tym okresie "kwitną" w brzuchu u matki i mogą być doskonałym celem dla kogoś, kto lepiej niż my ogarnia czas i materię :~) mogłem być /modyfikowany/ w tym momencie, nic nie jest dziełem przypadku, a eksperymenty należy dokończyć, niczym równanie w działaniu, te potrójne mosty w człowieku, to chyba same sobie nie powstały smile jebana hybryda z cechami chimeryzmu, zabiję ich.
kto nie ma pieprzyku, niech pierwszy rzuci kamieniem :~)

:~)

~ do tego dodam, że nasza wartość w tym świecie wskazuje na to, że można z nami zrobić dosłownie wszystko, nawet potraktować jak gówno, stąd są ludzie "śmietniki" i potem podczas, gdy ksiądz macha Ci jakimś kropidłem i pierdoli święte słowa, by wyjebać demona, to Ty plujesz jakimiś łańcuchami na filmach... gdzie to się, kurwa, wszystko mieści.


Last edited by fafnir on 21 Jan 2022 08:48 am; edited 5 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
fskrufskru


Group: Members
Joined: 06 Nov 2019
Posts: 78
Gold: 0.70


Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#2 Posted: 22 Jan 2022 06:21 am    Post subject: Reply with quote

TY KURWO SCHOROWANA

edit: TY JEBANY DEBILU


Last edited by fskrufskru on 22 Jan 2022 06:22 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#3 Posted: 22 Jan 2022 12:31 pm    Post subject: Reply with quote

Kiedy kończy ci się ban na dwujce?
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#4 Posted: 22 Jan 2022 01:16 pm    Post subject: Reply with quote

Kolba wrote:
Kiedy kończy ci się ban na dwujce?


15.07.2023 bodajże... czyli jeszcze szmat czasu :~) Snusik mi proponował acc zastępcze, swojego maina z 3k fg na nim w prezencie, ma dla mnie również jakieś inne, alternatywne, ale nie potrafiliśmy się jak widać normalnie jakoś dogadać, więc nawet nie nalegam, bym któreś od niego dostał.

/chomik - ignoruję Twoje posty, bo mam jeszcze trochę kiślu w głowie i nie wiem jak Cię poprawnie zablokować, byś mi wypierdolił z kokpitu.


Last edited by fafnir on 22 Jan 2022 01:17 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
fskrufskru


Group: Members
Joined: 06 Nov 2019
Posts: 78
Gold: 0.70


Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#5 Posted: 22 Jan 2022 06:02 pm    Post subject: Reply with quote

fafnir wrote:
Kolba wrote:
Kiedy kończy ci się ban na dwujce?


15.07.2023 bodajże... czyli jeszcze szmat czasu :~) Snusik mi proponował acc zastępcze, swojego maina z 3k fg na nim w prezencie, ma dla mnie również jakieś inne, alternatywne, ale nie potrafiliśmy się jak widać normalnie jakoś dogadać, więc nawet nie nalegam, bym któreś od niego dostał.

/chomik - ignoruję Twoje posty, bo mam jeszcze trochę kiślu w głowie i nie wiem jak Cię poprawnie zablokować, byś mi wypierdolił z kokpitu.


cool PLUJE NNA CIEBIE I TWOJO DZIURAWICE KURWE CO CIE WYPLULA
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#6 Posted: 22 Jan 2022 09:05 pm    Post subject: Reply with quote

Za co dostaje sie takie dlugie warny na dwojce? Robilem tam chyba wszystko i najdluzszy susp trwal ~4 miesiace.
Back to top
View user's profile Send private message
fskrufskru


Group: Members
Joined: 06 Nov 2019
Posts: 78
Gold: 0.70


Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#7 Posted: 22 Jan 2022 09:07 pm    Post subject: Reply with quote

Cichy133 wrote:
Za co dostaje sie takie dlugie warny na dwojce? Robilem tam chyba wszystko i najdluzszy susp trwal ~4 miesiace.


TO PROSTE< TRZEBA BYC JEBANYM DEBILEM smile
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#8 Posted: 24 Jan 2022 04:46 pm    Post subject: Reply with quote

Cichy133 wrote:
Za co dostaje sie takie dlugie warny na dwojce? Robilem tam chyba wszystko i najdluzszy susp trwal ~4 miesiace.


tam się chyba nazbierało na tym koncie - może jakiś moderator oberwał chujem.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#9 Posted: 07 Mar 2022 02:28 pm    Post subject: Reply with quote

ciekawostki, cdn...

- wtyczka na księżycu, którą odpaliłem ma ponad 7 mld lat
- chińczyk, to 4 partię szachów po różnych stronach
- każdy za plecami ma kwit, kiedyś Twoją duszą /wolno/ było płacić, były czasy, że podchodziłeś do bankomatu i się przyklejałeś plecami, gdzie masz barki i ściągałeś energię, dzisiaj masz alternatywne karty w systemie.
- implanty mają rozmiar 2x1 mm i dają Ci to zastrzykami, różne "gargamele" się kręcą u nas po chatach, lepiej mieć oczy szeroko otwarte, świat się dzieli na "wymiary & gęstości" - nie sposób wszystkiego zauważyć
- czakramy w ciele są "zaoponowane" - w każdym centrum jest energia, ich kolory to też rozmiary
- wiem jak z księżyca odpalić rakiety derisive
- bronią skalarną niszczyłeś okoliczne planetoidy
- jak źrenice Ci się zwężają, to prawdopodobnie masz tam "odpalone" wi-fi
- słońce to też jest piksel
- piramidy to alternatywne grobowce, na wypadek totalnej rozpierduchy na Ukrainie, można tam wypierdolić w kosmos w chuj energii.
- wiem, jak ułożyć tetrisa i jest to to samo, co kostka rubika.
- cyfry to parametry.
Back to top
View user's profile Send private message
fskrufskru


Group: Members
Joined: 06 Nov 2019
Posts: 78
Gold: 0.70


Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#10 Posted: 07 Mar 2022 07:16 pm    Post subject: Reply with quote

fafnir wrote:
ciekawostki, cdn...

- wtyczka na księżycu, którą odpaliłem ma ponad 7 mld lat
- chińczyk, to 4 partię szachów po różnych stronach
- każdy za plecami ma kwit, kiedyś Twoją duszą /wolno/ było płacić, były czasy, że podchodziłeś do bankomatu i się przyklejałeś plecami, gdzie masz barki i ściągałeś energię, dzisiaj masz alternatywne karty w systemie.
- implanty mają rozmiar 2x1 mm i dają Ci to zastrzykami, różne "gargamele" się kręcą u nas po chatach, lepiej mieć oczy szeroko otwarte, świat się dzieli na "wymiary & gęstości" - nie sposób wszystkiego zauważyć
- czakramy w ciele są "zaoponowane" - w każdym centrum jest energia, ich kolory to też rozmiary
- wiem jak z księżyca odpalić rakiety derisive
- bronią skalarną niszczyłeś okoliczne planetoidy
- jak źrenice Ci się zwężają, to prawdopodobnie masz tam "odpalone" wi-fi
- słońce to też jest piksel
- piramidy to alternatywne grobowce, na wypadek totalnej rozpierduchy na Ukrainie, można tam wypierdolić w kosmos w chuj energii.
- wiem, jak ułożyć tetrisa i jest to to samo, co kostka rubika.
- cyfry to parametry.


JEBANY KURWA DEBILU KURWO OBYS ZDECHAL HAAHAHAHAHAHHAHA cool cool cool cool cool cool
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#11 Posted: 09 Mar 2022 04:11 pm    Post subject: Reply with quote

fskrufskru wrote:
fafnir wrote:
ciekawostki, cdn...

- wtyczka na księżycu, którą odpaliłem ma ponad 7 mld lat
- chińczyk, to 4 partię szachów po różnych stronach
- każdy za plecami ma kwit, kiedyś Twoją duszą /wolno/ było płacić, były czasy, że podchodziłeś do bankomatu i się przyklejałeś plecami, gdzie masz barki i ściągałeś energię, dzisiaj masz alternatywne karty w systemie.
- implanty mają rozmiar 2x1 mm i dają Ci to zastrzykami, różne "gargamele" się kręcą u nas po chatach, lepiej mieć oczy szeroko otwarte, świat się dzieli na "wymiary & gęstości" - nie sposób wszystkiego zauważyć
- czakramy w ciele są "zaoponowane" - w każdym centrum jest energia, ich kolory to też rozmiary
- wiem jak z księżyca odpalić rakiety derisive
- bronią skalarną niszczyłeś okoliczne planetoidy
- jak źrenice Ci się zwężają, to prawdopodobnie masz tam "odpalone" wi-fi
- słońce to też jest piksel
- piramidy to alternatywne grobowce, na wypadek totalnej rozpierduchy na Ukrainie, można tam wypierdolić w kosmos w chuj energii.
- wiem, jak ułożyć tetrisa i jest to to samo, co kostka rubika.
- cyfry to parametry.


JEBANY KURWA DEBILU KURWO OBYS ZDECHAL HAAHAHAHAHAHHAHA cool cool cool cool cool cool


Lunar, ja Cię w chuj lubię wkurwiać, bo masz jebane dysmózgowie i dodam coś jeszcze - jak nie potrafisz, to się nie pchaj na afisz, to jest mój osobisty temat i mi go zaśmiecasz, wypierdalaj.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
2 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway