Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

Niedlugo nagrywam nowe filmy z farmy
Previous  1, 2
 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#21 Posted: 19 May 2022 08:03 am    Post subject: Reply with quote

Dzisiaj ide do przyczepy, nagram mtv cribs z kampera i farme, i to bedzie dla userow polskiej sekcji i wspomne o obiecanych £100 od kupci xd
Jutro wrzuce w bibliotece, albo moze jeszcze dzisiaj wieczorem, jak filmik nie bedzie duzo zajmowal, bo mam troche GB internetu za duzo, wiec mi nie szkoda briggrin
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#22 Posted: 19 May 2022 08:07 am    Post subject: Reply with quote

Frank Zappa wrote:
A ja nic z waszego pierdolenia nie ogarniam, siedze se w pubie i pije piwko
A moglby ktos z laski swojej (bo ja nie jestem w stanie juz pisac na d2jsp) przesle Kupci moj nowy filmik, i poinformuje go, ze czekam na obiecane £100?? tongue
Dzieki
https://files.catbox.moe/5ag02c.jpeg
Niedlugo bede siedzial za tym zestawem, i gral, LOL XD


On dobrze wie i powiedzial, ze taki filmik sie nie liczy bo musisz sam go zapostowac na jsp.
Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#23 Posted: 19 May 2022 11:48 am    Post subject: Reply with quote

Cichy133 wrote:
Smialo i tak to forum jest martwe wiec czemu nie.


Cóż, zaczynając od palenia trawy od 16 r.ż. po wszelkiej maści specyfiki. Nie waliłem po kablu i krokodyla nie spróbowałem.Najbardziej żałuję, że nie dane mi było spróbować DMT. No, ale później trawa to było mało. Nie dawała takiego jebnięcia i zaczęliśmy z ziomkami ogarniać temat dopalaczy. Z dwa lata to gówno paliłem, a do dziś czuję skutki. Później oczywiście sam produkowałem i sprzedawałem, zysk był gigantyczny. Koszt produkcji: 1zł/sztukę. Sprzedaż: 30zł/sztuka. Nie trzeba dodawać, że tego dziennie szło od chuja. Czasami pojechałem gdzieś na dwie godziny, a wracając do domu miałem już 600zł na stole.

Rzuciłem wszystko to w pizdu i do 30 r.ż. paliłem jeszcze trawę, ale bywały przy niej elementy strachu. Kurwa jakieś paranoje, które trzeba było szybko uspokoić browarem bo po prostu czuło się lęk, który wiedziałem że minie. Latem 2020 pojechałem na takie wzgórze moje ulubione i tam się zorientowałem, że coś jest ze mną nie tak. Byłem trzeźwy, a przelatywał samolot i strasznie źle się tam czułem. Panika. Ucieczka.

Od tamtej pory miałem nasilenie objawów Agorafobii. Otwarta przestrzeń? Panika, bezdech, ucieczka, dziwne odruchy. Polany, morze, to wszystko odpadało. Autostrada? Taki chuj, panika bo "coś mi się dużego i dziwnego wysunie zza horyzontu" (!). Latanie samolotem, pływanie statkiem? Ni chuja, chociaż kiedyś uwielbiałem. Wysokie budynki? No tak średnio bym powiedział. Kurwa, ja nawet na skrzyżowaniu większym jak było czerwone to musiałem tak szarpanie się posuwać do przodu bo panikowalem. Każdy duży obiekt na tle horyzontu to nieprzyjemne uczucie. Duża wieża pośród małych budynków? Nieprzyjemne uczucie.

Poszedłem do psychiatry. Dał lek z serotoniną, bez zamulania. Podziałało trochę Poszedłem na terapię to kurwa musiałem przerwać bo typiara niezorganizowana. Będę szedł na następną.

Ogółem straszna choroba jak dla typa co żył dynamicznie. Ponad rok nie mogłem wyjechać z miasta, chyba że po piwach bo bałem się do własnej matki jechać 20km od miasta. Zamknięty w 150k mieście. Na szczęście jest lepiej, ale to wszystko na własne życzenie. Strasznie abstrakcyjne są objawy tej choroby. Jak sobie przypomnę to dopisze więcej
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#24 Posted: 19 May 2022 12:57 pm    Post subject: Reply with quote

Ja juz na jsp konta nie zaloze z bardzo wielu powodow.
Ale widze co pisza na sekcji wiec nagrywanie filmikow to nie problem
Ja z szacunku oraz pamieci do starej ekipy jsp aka azure czy n3ver, ktorzy zostali stamtad wygnani, ja juz nie zamierzam probowac zakladac tam setnego konta.
W kazdym razie, jestem niedaleko farmy po dwoch cajdrach, trzeci mi sie chlodzi w rzece.
Niedlugo nagrywam, pewnie jutro dopiero wrzuce na yt.
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#25 Posted: 19 May 2022 03:01 pm    Post subject: Reply with quote

Dobra mam film
Ogolnie to pokazuje na nim swoja farme, i pierdole jakie to zycie jest chujowe, bo nie mam £3 na piwo :-(
Edit: nie wiem kiedy wrzuce, najpozniej w Poniedzialek derisive. Jou


Last edited by Frank Zappa on 19 May 2022 03:01 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#26 Posted: 19 May 2022 06:57 pm    Post subject: Reply with quote

Edit.

Last edited by fafnir on 20 May 2022 01:38 am; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway