Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

Niedlugo nagrywam nowe filmy z farmy
1, 2  Next
 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#1 Posted: 06 May 2022 08:30 am    Post subject: Niedlugo nagrywam nowe filmy z farmy Reply with quote

Picie cydrow na farmie albo mtv cribs z przyczepy, jutro bede mial nowego iPhone SE, to wrzuce xP
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#2 Posted: 07 May 2022 06:45 am    Post subject: Reply with quote

smile ja byłem ostatnio w szpitalu i się z wypisu dowiedziałem, że mam 2 różne schorzenia łba, które w sumie to się wykluczają :~) jest coś ze mną nie tak, gdy odlatuje z ćpaniem, ale żeby mi stwierdzic schizofrenie + rozdwojenie jaźni? Co ja mam na bani :~) niech mi jeszcze psychozę wpiszą i zaznacza, ze mam ADHD :~) btw. zaraz Szumis z Obim przyjadą i idziemy pogrzebać Januszka. to chyba jest czarny humor, ale Szumi powiedział, ze da mu buziaka w czółko. Typ, kurwa łba nie ma.
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#3 Posted: 09 May 2022 09:01 am    Post subject: Reply with quote

jednak chyba nic nie nagram, bo nie chce mi sie robic konta na youtube znowu
za to mam nowego iPhone i moge nagrywac filmy w jakosci full HD 60 fps, ale na chuj mam nagrywac, jak i tak kasy zadnej za to nie dostane juz, a na d2jsp nie ma powrotu dla mnie juz, moderacja nie dopusci do tego, zebym tam znowu pisal, po tym za co dostalem bana xd
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#4 Posted: 09 May 2022 10:38 am    Post subject: Reply with quote

dobra, zalozylem znowu kanal
mam nowego iphone i filmy full hd w 60fps, wiec czemu nie xD
Tutaj moj kanal
https://www.youtube.com/channel/UCS30WJxNefehx5-W_jQgiiQ
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#5 Posted: 09 May 2022 11:36 am    Post subject: Reply with quote

Mam na codzien do czynienia z osoba chora na rozdwojenie jazni i nie widze dlaczego to mialoby sie wykluczac ze schizofrenia. Juz pomijam fakt, ze takie schorzenia jest ekstremalnie ciezko precyzyjnie zdiagnozowac.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#6 Posted: 09 May 2022 12:19 pm    Post subject: Reply with quote

wiesz Majonez, ja po prostu nie wiedziałem kiedyś, że można mieć to i to. swoją drogą, schizofrenia ma też nazwę f-20 :~) mam odrzutowiec w głowie.

/w sumie to jest do zaleczenia, cokolwiek ja bym nie miał w tej swojej makówce. dużo jednak z tym jest zachodu, zresztą mi to w niczym nie przeszkadza, dla naprawdę wtajemniczonych, to jakieś dziwne f-20, to jak alibi na łeb.

niektórzy mają takie schorzenia od urodzenia, mnie coś pierdolnęło w 2012 roku jak paliłem za dużo zioła.

mam jeszcze f-19/2 i to jest już zespół uzależnieniowy.

ciekawe, co ma Lunar :~) kurwa, ja pamiętam, jak kiedyś LUNARAPOCALYPSE wczuwał się na dwójce i pisał do innych, jakby był z #E-Dramy i starał się kogoś gnoić, a teraz jest śmiesznym chomikiem :~) btw, przypadek? nie sądzę, ja z Lunarem mamy identyczny jd - 17.06.2007

ciekawe jaki jest rozmiar tych "f" - ktoś z psychola (psychiatryk, chyba wszędzie się tak mówi [albo na odwrót rolleyes ] mówił, że ma f-43, wtf? ale, kurwa, był głupi i siedział już od wakacji tamtych w psychiatryku i ciężko z nim. dwa razy mu wyjebałem, bo raz mi coś powinął z szafki, a raz mi stanął na drodze, a coś już mi wcześniej dokuczał, to skończył w nocy na koju poobdzierany, a ja miałem jakieś mocne zastrzyki na uspokojenie, to aż się wyjebałem jak wstałem rano.

idę chyba do Czarka, mam coś dla niego :~)

/e: a powiedz mi Mati, gadasz z tym ziomkiem, co ma rozdwojenie jaźni na temat jego dolegliwości, czyt. pytałeś się go co ma w głowie albo jak to odczuwa? Taśma np. ma psychozę "stwierdzoną" i jak go pytałem, jak on to wszystko widzi, to jakoś ciężko było mi to zobrazować sobie, zresztą jakby się trochę gubił w swoich zeznaniach.


Last edited by fafnir on 09 May 2022 12:32 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#7 Posted: 09 May 2022 12:46 pm    Post subject: Reply with quote

spoko, ja teraz mam iphone a nie jakis badziewny smartfon z androidem, i bede wrzucal filmiki na youtube z nadzieja, ze moze zarobie sobie na nowego ajfona, z lepsza kamera
dlatego nic nie skasuje
szkoda filmikow z wiewiorka, i przepraszam, ze wkurzylem polska sekcje d2jsp skasowaniem konta
Wyrazam skruche
Obecnie nie chce od nikogo zadnych pieniedzy, bo daje sobie rade.
Wiec filmiki bede wrzucal non-profit, to moze Panicz Kupcia zlituje sie, i wysle jakas skromna darowizne znowu, nawet £20 by cieszylo briggrin.
Choc watpie, to jednak nadzieja mnei nie opuszcza...
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#8 Posted: 09 May 2022 12:55 pm    Post subject: Reply with quote

"nadzieją matką głupich, cóż, chyba nigdy nie zmądrzeję..." - z jednego z tekstów Ostrowskiego :~) ej Fifi, a Tobie jaki parametr w papierach zapisali? f-x? patrz, jak jakieś współrzędne, może coś rozkminimy :~)
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#9 Posted: 11 May 2022 05:51 am    Post subject: Reply with quote

fafnir wrote:
wiesz Majonez, ja po prostu nie wiedziałem kiedyś, że można mieć to i to. swoją drogą, schizofrenia ma też nazwę f-20 :~) mam odrzutowiec w głowie.

/w sumie to jest do zaleczenia, cokolwiek ja bym nie miał w tej swojej makówce. dużo jednak z tym jest zachodu, zresztą mi to w niczym nie przeszkadza, dla naprawdę wtajemniczonych, to jakieś dziwne f-20, to jak alibi na łeb.

niektórzy mają takie schorzenia od urodzenia, mnie coś pierdolnęło w 2012 roku jak paliłem za dużo zioła.

mam jeszcze f-19/2 i to jest już zespół uzależnieniowy.

ciekawe, co ma Lunar :~) kurwa, ja pamiętam, jak kiedyś LUNARAPOCALYPSE wczuwał się na dwójce i pisał do innych, jakby był z #E-Dramy i starał się kogoś gnoić, a teraz jest śmiesznym chomikiem :~) btw, przypadek? nie sądzę, ja z Lunarem mamy identyczny jd - 17.06.2007

ciekawe jaki jest rozmiar tych "f" - ktoś z psychola (psychiatryk, chyba wszędzie się tak mówi [albo na odwrót rolleyes ] mówił, że ma f-43, wtf? ale, kurwa, był głupi i siedział już od wakacji tamtych w psychiatryku i ciężko z nim. dwa razy mu wyjebałem, bo raz mi coś powinął z szafki, a raz mi stanął na drodze, a coś już mi wcześniej dokuczał, to skończył w nocy na koju poobdzierany, a ja miałem jakieś mocne zastrzyki na uspokojenie, to aż się wyjebałem jak wstałem rano.

idę chyba do Czarka, mam coś dla niego :~)

/e: a powiedz mi Mati, gadasz z tym ziomkiem, co ma rozdwojenie jaźni na temat jego dolegliwości, czyt. pytałeś się go co ma w głowie albo jak to odczuwa? Taśma np. ma psychozę "stwierdzoną" i jak go pytałem, jak on to wszystko widzi, to jakoś ciężko było mi to zobrazować sobie, zresztą jakby się trochę gubił w swoich zeznaniach.


Nie ma zadnej psychozy. Po prostu ma w glowie system osobowosci, ktore od czasu do czasu sie zmieniaja. Z zewnatrz wyglada to po prostu na zmiane nastroju/gustu. Wewnatrz to jest troche bardziej skomplikowane, bo niektore preferencje potrafia sie zmienic o 180 stopni. Na przyklad jednego dnia nienawidzi lazanii a po zmianie osobowosci bardzo ja lubi. Tak samo ze stylem ubierania sie, robienia sobie fryzury. Generalnie ta osoba nie panuje nad zmianami i do tego nie ma prawie zadnej komunikacji pomiedzy personami [kiedys miala, ale tragiczna "terapia" w wieku nastoletnim to wszystko zniszczyla] dlatego teraz na terapii pracuje nad tym zeby odzyskac ta komunikacje i byc moze kontrole.
Oprocz tego mam jeszcze jedna kolezanke, ktora tez ma to schorzenie, ale ona ma pelna kontrole i komunikacje wiec jej to w zyciu w ogole nie przeszkadza, a nawet pomaga.
Czesto na terapii po stwierdzeniu DID dazy sie do tego zeby te wszystkie osobowosci "zespolic" w jedna, ale te dwie znajome mi osoby tego nie chca - wola nauczyc sie funkcjonowac z ta przypadloscia niz probowac ja "leczyc".
Generalnie mam z tym do czynienia na codzien od koncowki 2016 roku wiec moglbym o tym pisac i pisac. Bardzo ciekawie oglada sie to z boku i gdybym nie wiedzial, ze ta osoba ma DID to bym po prostu myslal, ze ma duze mood swingi [nie bipolar, po prostu typowe kobiece fochy i widzimisie do potegi entej].
Jako ciekawostka jeszcze dodam, ze jeden raz skomunikowala sie ze mna osobowosc, ktora jest normalnie kompletnie "odlaczona" od reszty [po zniknieciu tej persony kolezanka nie wiedziala, ze taka osobowosc nawet istnieje w jej systemie] i identyfikuje sie jako "nadzorca" wszystkich pozostalych. W czasie tej krotkiej rozmowy myslalem, ze jestem robiony w chuja, bo to byla pod kazdym wzgledem inna osobowosci niz cokolwiek co do tej pory poznalem. Szczerze to bardzo mocno skojarzylo mi sie to z filmowymi opetaniami przez demona, ale w jej przypadku ta osobowosci po prostu miala kompletnie inny charakter, styl mowienia, styl myslenia itp. Mega surrealistyczne doswiadczenie. I po zakonczeniu naszej dyskusji kolezanka kompletnie nie pamietala, ze cos takiego sie wydarzylo, po prostu te ~30 minut to czarna dziura w jej pamieci. Co nigdy wczesniej sie nie zdarzalo - wspomnienia mniej lub bardziej wyrazne zostawaly w jej pamieci nawet po zmianie persony.
e/ jezeli chcesz taki typowy objaw DID, ktory prawie zawsze sie pojawia to bedzie nim wybiorcza amnezja. Moja znajoma potrafi pamietac wydarzenia ze swojego dziecinstwa, ale ciagle zapomina co sie dzialo 3 dni temu, co ma zaplanowane na nastepne pare dni w przod. Jedna rzecz potrafie jej tlumaczyc 10+ razy na przestrzeni roku, bo po prostu wypada jej to z pamieci. Ona nie bierze zadnych uzywek, nie pije alkoholu wiec wszystkie takie objawy sa stricte spowodowane jej stanem mentalnym.
Btw, jak ma sie DID to nie wolno palic trawy, bo trawa ma dzialanie dysocjacyjne, a to jest najgorsza mozliwa rzecz przy tym schorzeniu.


Last edited by Cichy133 on 11 May 2022 05:55 am; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#10 Posted: 11 May 2022 06:33 am    Post subject: Reply with quote

Zapytalem ja o potencjalne psychozy i tak mi odpisala.

Code:
I know what psychosis is, and like, not really, but I used to have halucinations when I got very very tired, but grew out of it, those were probably a medication side effect, and now I sometimes get like, mmm I often think I see something small moving like rat sized or bug sized that no one else sees, even when there are no rats or bugs around. I also sometimes get that feeling that something is on your skin? But it's very infrequent, and the skin thing might actually be my exczema thing or however you spell that

I'm not sure that's what psychosis is either though, let me look it up and double check. It's not a standard symptom of DID but it is sometimes comorbid
Oh I definitely get delusions though
Like when I have anxiety I can get convinced that either like I'm being spied on constantly by the whole fbi meme thing and I often get convinced that everyone secretly hates me, but like I'm also aware those aren't true in the background yeah?
that one's a much bigger deal
I think most of them are just standard issue trauma stuff though
like I'm not sure if the things that I feel count as delusions or are just the same sort of shit thinking everyone gets from trauma? like
delusions are usually things like I think I'm secretly the devil or whatever
I do have alts that are (not physically, but like, spiritually? Like a person is a fursona) nonhuman and that's a pretty common one

Like Natari's vampire-esque to some degree or another
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#11 Posted: 11 May 2022 03:21 pm    Post subject: Reply with quote

o kurwa, Mati, szanuję wub

przeczytam, obiecuję.
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#12 Posted: 11 May 2022 03:30 pm    Post subject: Reply with quote

wiem, nie palę trawy, to w ogóle jest badziew przy tym schorzeniu, co ja mam, jest jeszcze gorzej, to mogę sobie spokojnie w życiu odpuścić, gorzej jest z tymi twardymi. ciekawe jest Mati to, co napisałeś, widać, że z tej naszej zapyziałej dwójki jesteś tym z bardziej ogarniętych. po angielsku nic nie czytam, tzn. zaraz i tak pewnie doczytam, bo chcę się jak najwięcej od Ciebie dowiedzieć, a to jest i sensowne i ciekawe - drugiego posta zobaczyłem od Ciebie. czyli tak jakbyś miał co najmniej 2 jednostki w sobie i nad tym nie panujesz :~) dla mnie to jest dalej to samo co "wifi-fi" w oku, można się pod Ciebie podpierdolić, naprawdę, a tym bardziej jeszcze, jak ćpasz, są różne metody w naszym systemie, a głowa niby zdrowa. to chyba na razie tyle, Mati spoko, doceniam i więcej do mnie napisałeś, więc może zagłębić się w to bardziej i tak mi się to podoba, bo ja narzekam na ten swój pierdolony monolog tutaj i jakbyście czasami mieli brak pewności w sobie, żeby coś napisać, albo w ogóle macie wyjebane.
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#13 Posted: 12 May 2022 03:58 pm    Post subject: Reply with quote

fafnir wrote:
wiem, nie palę trawy, to w ogóle jest badziew przy tym schorzeniu, co ja mam, jest jeszcze gorzej, to mogę sobie spokojnie w życiu odpuścić, gorzej jest z tymi twardymi. ciekawe jest Mati to, co napisałeś, widać, że z tej naszej zapyziałej dwójki jesteś tym z bardziej ogarniętych. po angielsku nic nie czytam, tzn. zaraz i tak pewnie doczytam, bo chcę się jak najwięcej od Ciebie dowiedzieć, a to jest i sensowne i ciekawe - drugiego posta zobaczyłem od Ciebie. czyli tak jakbyś miał co najmniej 2 jednostki w sobie i nad tym nie panujesz :~) dla mnie to jest dalej to samo co "wifi-fi" w oku, można się pod Ciebie podpierdolić, naprawdę, a tym bardziej jeszcze, jak ćpasz, są różne metody w naszym systemie, a głowa niby zdrowa. to chyba na razie tyle, Mati spoko, doceniam i więcej do mnie napisałeś, więc może zagłębić się w to bardziej i tak mi się to podoba, bo ja narzekam na ten swój pierdolony monolog tutaj i jakbyście czasami mieli brak pewności w sobie, żeby coś napisać, albo w ogóle macie wyjebane.


Nom, w jej przypadku to lekko 5+ osobowosci. To generalnie nie jest jakies intruzywne bardzo i ona sama w 90% przypadkow nie potrafi powiedziec ktora osobowosc wlasnie "dominuje". Ona to troche okresla jak pilotowanie mecha/megazorda power rangersow gdzie jeden gosc dowodzi, ale pozostale czesci nie dzialalyby bez innych. Tak jakby jedna osobowsc jest "na froncie", a reszta siedzi z tylu na kanapie i obserwuje.
Wyjatkiem byla tylko ta jedna sytuacja, gdzie rozmawialem z nadzorca - wtedy wszystkie inne osobowosci w jakis sposob zostaly wylaczone/uspione. Dlatego dala rade pozostac w takim stanie tylko przez pol godziny, gdzie normalnie jedna osobowosc jest na froncie przez kilka dni, a nawet tygodni.


Last edited by Cichy133 on 12 May 2022 03:59 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#14 Posted: 16 May 2022 01:46 am    Post subject: Reply with quote

Cichy133 wrote:
fafnir wrote:
wiem, nie palę trawy, to w ogóle jest badziew przy tym schorzeniu, co ja mam, jest jeszcze gorzej, to mogę sobie spokojnie w życiu odpuścić, gorzej jest z tymi twardymi. ciekawe jest Mati to, co napisałeś, widać, że z tej naszej zapyziałej dwójki jesteś tym z bardziej ogarniętych. po angielsku nic nie czytam, tzn. zaraz i tak pewnie doczytam, bo chcę się jak najwięcej od Ciebie dowiedzieć, a to jest i sensowne i ciekawe - drugiego posta zobaczyłem od Ciebie. czyli tak jakbyś miał co najmniej 2 jednostki w sobie i nad tym nie panujesz :~) dla mnie to jest dalej to samo co "wifi-fi" w oku, można się pod Ciebie podpierdolić, naprawdę, a tym bardziej jeszcze, jak ćpasz, są różne metody w naszym systemie, a głowa niby zdrowa. to chyba na razie tyle, Mati spoko, doceniam i więcej do mnie napisałeś, więc może zagłębić się w to bardziej i tak mi się to podoba, bo ja narzekam na ten swój pierdolony monolog tutaj i jakbyście czasami mieli brak pewności w sobie, żeby coś napisać, albo w ogóle macie wyjebane.


Nom, w jej przypadku to lekko 5+ osobowosci. To generalnie nie jest jakies intruzywne bardzo i ona sama w 90% przypadkow nie potrafi powiedziec ktora osobowosc wlasnie "dominuje". Ona to troche okresla jak pilotowanie mecha/megazorda power rangersow gdzie jeden gosc dowodzi, ale pozostale czesci nie dzialalyby bez innych. Tak jakby jedna osobowsc jest "na froncie", a reszta siedzi z tylu na kanapie i obserwuje.
Wyjatkiem byla tylko ta jedna sytuacja, gdzie rozmawialem z nadzorca - wtedy wszystkie inne osobowosci w jakis sposob zostaly wylaczone/uspione. Dlatego dala rade pozostac w takim stanie tylko przez pol godziny, gdzie normalnie jedna osobowosc jest na froncie przez kilka dni, a nawet tygodni.


ciekawe, Mati :~) tak troszkę, jakby miała coś jak Fifi, nie widzę tutaj odniesienia dla swojej osoby. musi brać jakieś tabsy? mi coś przepisują, ale to jest takie gówno, że ja pierdolę. człowiek po tym zatraca swój prawdziwy charakter, normalnie zombie po niektórych modelach tych "tabletek". już bym wolał coś fajnego przyćpać, niż latać na tych psychotropach. nawet jak coś na sen biorę, to się źle czuję i tylko staję się bardziej agresywny. wziąłem wczoraj pół czegoś chujowego i dzisiaj masakra.
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#15 Posted: 16 May 2022 05:11 pm    Post subject: Reply with quote

fafnir wrote:
Cichy133 wrote:
fafnir wrote:
wiem, nie palę trawy, to w ogóle jest badziew przy tym schorzeniu, co ja mam, jest jeszcze gorzej, to mogę sobie spokojnie w życiu odpuścić, gorzej jest z tymi twardymi. ciekawe jest Mati to, co napisałeś, widać, że z tej naszej zapyziałej dwójki jesteś tym z bardziej ogarniętych. po angielsku nic nie czytam, tzn. zaraz i tak pewnie doczytam, bo chcę się jak najwięcej od Ciebie dowiedzieć, a to jest i sensowne i ciekawe - drugiego posta zobaczyłem od Ciebie. czyli tak jakbyś miał co najmniej 2 jednostki w sobie i nad tym nie panujesz :~) dla mnie to jest dalej to samo co "wifi-fi" w oku, można się pod Ciebie podpierdolić, naprawdę, a tym bardziej jeszcze, jak ćpasz, są różne metody w naszym systemie, a głowa niby zdrowa. to chyba na razie tyle, Mati spoko, doceniam i więcej do mnie napisałeś, więc może zagłębić się w to bardziej i tak mi się to podoba, bo ja narzekam na ten swój pierdolony monolog tutaj i jakbyście czasami mieli brak pewności w sobie, żeby coś napisać, albo w ogóle macie wyjebane.


Nom, w jej przypadku to lekko 5+ osobowosci. To generalnie nie jest jakies intruzywne bardzo i ona sama w 90% przypadkow nie potrafi powiedziec ktora osobowosc wlasnie "dominuje". Ona to troche okresla jak pilotowanie mecha/megazorda power rangersow gdzie jeden gosc dowodzi, ale pozostale czesci nie dzialalyby bez innych. Tak jakby jedna osobowsc jest "na froncie", a reszta siedzi z tylu na kanapie i obserwuje.
Wyjatkiem byla tylko ta jedna sytuacja, gdzie rozmawialem z nadzorca - wtedy wszystkie inne osobowosci w jakis sposob zostaly wylaczone/uspione. Dlatego dala rade pozostac w takim stanie tylko przez pol godziny, gdzie normalnie jedna osobowosc jest na froncie przez kilka dni, a nawet tygodni.


ciekawe, Mati :~) tak troszkę, jakby miała coś jak Fifi, nie widzę tutaj odniesienia dla swojej osoby. musi brać jakieś tabsy? mi coś przepisują, ale to jest takie gówno, że ja pierdolę. człowiek po tym zatraca swój prawdziwy charakter, normalnie zombie po niektórych modelach tych "tabletek". już bym wolał coś fajnego przyćpać, niż latać na tych psychotropach. nawet jak coś na sen biorę, to się źle czuję i tylko staję się bardziej agresywny. wziąłem wczoraj pół czegoś chujowego i dzisiaj masakra.


Wszystko co jej przepisywali tylko powodowalo gorsze skutki uboczne wiec nie bierze lekow juz od wielu lat. No wlasnie te jej dragi robily z niej zombie + randomowe ataki drgawek. Z dwoch nazw ktore pamietam to byl Focalin i Depakote.


Last edited by Cichy133 on 16 May 2022 05:12 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#16 Posted: 16 May 2022 05:54 pm    Post subject: Reply with quote

@up: Tyle, że nie waliła po nosie, to wtedy można sobie dać radę bez leków, ale Fafnir jak tego nie pierdolnie to chłop na prostej drodze do zostania zombie zarówno Z jak i BEZ leków. Zbyt wielu takich wojowników u nas poległo.
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#17 Posted: 17 May 2022 09:09 am    Post subject: Reply with quote

Yep pewnie masz racje. Ciekaw jestem czy dlugotrwale cpanie moze wywolac takie zmiany w mozgu, ze sie pojawi permanentne rozdwojenie jazni.
Back to top
View user's profile Send private message
Kolba


Group: Members
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 14321
Gold: Locked
Clan: chillout


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 29    



Post#18 Posted: 17 May 2022 12:49 pm    Post subject: Reply with quote

Ciekaw też jestem tego. Ja wprawdzie unikałem nosów, ale bawiłem się też dość ciekawie i od dwóch lat dojebało mi jakąś dziwną formę Agorafobii. Bywa trochę śmiesznie i trochę strasznie zarazem briggrin Kawałek historii w tym jest, jak chcecie to przewinę.
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#19 Posted: 18 May 2022 01:16 pm    Post subject: Reply with quote

Smialo i tak to forum jest martwe wiec czemu nie.
Back to top
View user's profile Send private message
Frank Zappa


Group: Members
Joined: 31 May 2011
Posts: 4187
Gold: 3.33


Status:
Warn:
Reputation: 12    



Post#20 Posted: 18 May 2022 05:10 pm    Post subject: Reply with quote

A ja nic z waszego pierdolenia nie ogarniam, siedze se w pubie i pije piwko
A moglby ktos z laski swojej (bo ja nie jestem w stanie juz pisac na d2jsp) przesle Kupci moj nowy filmik, i poinformuje go, ze czekam na obiecane £100?? tongue
Dzieki
https://files.catbox.moe/5ag02c.jpeg
Niedlugo bede siedzial za tym zestawem, i gral, LOL XD
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway