Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

mam oferte pracy poza sezonem
Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
Pan_Jezus


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 8341
Gold: 0.10
Clan: Polewka Team ; )


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#101 Posted: 14 Aug 2010 04:30 pm    Post subject: Reply with quote

Scream wrote:
Pan_Jezus wrote:
tylko probuje ci uswiadomic ze taka aura "tajemniczosci" jaka na to sprowadzasz powodujesz to ze ludzie to bagatelizuja i traktuja z podobnym podejsciem jak "'my" np katoli.
a nie byloby lepiej rzetelnie przekonac innych do swojej racji pokazujac ze sa w bledzie zeby miec sile ktora moglaby wprowadzic zalozenia twojej ideologi w zycie ?
jezelli odpowiesz ze tylko wybrani moga to posiasc to okazesz to ze nie traktujesz swoich zalozen powaznie, bo garstka i tak nic nie zmieni trzeba przekonac innych tak?


NIE WIEM PO CHUJ TO GADANIE. NIE LUBISZ JAK KTOŚ SIĘ NAD TOBĄ ZNĘCA. POSTAWIŁEŚ SOBIE ZA CEL, MNIE UPOKORZYĆ I W ZWIĄZKU Z TYM WSZELKIMI SPOSOBAMI BĘDZIESZ ZMUSZAŁ MNIE DO UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA 40STRON A4. HEHE
WSZYSTKO SPROWADZA SIĘ DO TEGO, ŻEBYŚ ZATRIUMFOWAŁ NADE MNĄ, BO JA ZROBIŁEM TO CZEGO TY CHCIAŁEŚ.
nie chodzi mi o to, po chuj mi triumf w internecie, wczesniej najezdzali na mnie ostro na jsp wbijalem w to, teraz mnie niektorzy lubio tez w to wbijam i rownie nie zalezy mi na tym zeby cie upokorzyc po chui mi to,
ale zastanawiajace jest to ze zmieniles tak nagle temat, chcesz moge z toba gadac na pm zeby nie byc posadzonym o chec upokorzenia i publicznego triumfu

ciagne tylko watek i staram sie ciebie zrozumiec a nie odrazu negowac
a skoro odpowiadasz

_____________________
[quote=
Back to top
View user's profile Send private message
Pan_Jezus


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 8341
Gold: 0.10
Clan: Polewka Team ; )


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#102 Posted: 14 Aug 2010 04:31 pm    Post subject: Reply with quote

Scream wrote:
Pan_Jezus wrote:
tylko probuje ci uswiadomic ze taka aura "tajemniczosci" jaka na to sprowadzasz powodujesz to ze ludzie to bagatelizuja i traktuja z podobnym podejsciem jak "'my" np katoli.
a nie byloby lepiej rzetelnie przekonac innych do swojej racji pokazujac ze sa w bledzie zeby miec sile ktora moglaby wprowadzic zalozenia twojej ideologi w zycie ?
jezelli odpowiesz ze tylko wybrani moga to posiasc to okazesz to ze nie traktujesz swoich zalozen powaznie, bo garstka i tak nic nie zmieni trzeba przekonac innych tak?


NIE WIEM PO CHUJ TO GADANIE. NIE LUBISZ JAK KTOŚ SIĘ NAD TOBĄ ZNĘCA. POSTAWIŁEŚ SOBIE ZA CEL, MNIE UPOKORZYĆ I W ZWIĄZKU Z TYM WSZELKIMI SPOSOBAMI BĘDZIESZ ZMUSZAŁ MNIE DO UDZIELENIA ODPOWIEDZI NA 40STRON A4. HEHE
WSZYSTKO SPROWADZA SIĘ DO TEGO, ŻEBYŚ ZATRIUMFOWAŁ NADE MNĄ, BO JA ZROBIŁEM TO CZEGO TY CHCIAŁEŚ.
nie chodzi mi o to, po chuj mi triumf w internecie, wczesniej najezdzali na mnie ostro na jsp wbijalem w to, teraz mnie niektorzy lubio tez w to wbijam i rownie nie zalezy mi na tym zeby cie upokorzyc po chui mi to,
ale zastanawiajace jest to ze zmieniles tak nagle temat, chcesz moge z toba gadac na pm zeby nie byc posadzonym o chec upokorzenia i publicznego triumfu

ciagne tylko watek i staram sie ciebie zrozumiec a nie odrazu negowac
a skoro odpowiadasz na moje posty to ta rozmowa przynajmniej ci nie przeszkadza albo bawi wiec czemu teraz nie kontynujesz

_____________________
[quote=
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#103 Posted: 14 Aug 2010 04:35 pm    Post subject: Reply with quote

NIE CHODZI O PUBLICZNĄ PORAŻKĘ.

JEM TERAZ BANANY Z MURZYŃSKIEJ PLANTACJI, POPIJAM OKOCIMIEM, KOŃCZĘ PROJEKT I ŚMIEJE SIĘ Z CIEBIE, BO MYŚLISZ, ŻE W KOŃCU NAPISZĘ JAKIEŚ KONKRETY.
A PISZĘ TYLKO DLATEGO, ŻE MNIE NUDZI PRACA ;DD
Back to top
View user's profile Send private message
Pan_Jezus


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 8341
Gold: 0.10
Clan: Polewka Team ; )


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#104 Posted: 14 Aug 2010 04:41 pm    Post subject: Reply with quote

wiem o tym ze sie smiejesz, i zakladalem ze raczej nie napiszesz ale chcialem zobaczyc co odpiszesz.
no ale dlaczego nie probujesz naklonic innych do tego w co wierzysz? i pokazac im prawde ? przeciez przez to co chcesz osiagnac ma wieksze szanse bytu
dla mnie dosc abstrakcyjne

_____________________
[quote=
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#105 Posted: 14 Aug 2010 05:01 pm    Post subject: Reply with quote

Pan_Jezus wrote:
wiem o tym ze sie smiejesz, i zakladalem ze raczej nie napiszesz ale chcialem zobaczyc co odpiszesz.
no ale dlaczego nie probujesz naklonic innych do tego w co wierzysz? i pokazac im prawde ? przeciez przez to co chcesz osiagnac ma wieksze szanse bytu
dla mnie dosc abstrakcyjne


NIE ZNASZ MOICH CELÓW, TYM BARDZIEJ NIE BĘDĘ REALIZOWAŁ ICH NA INTERNETOWYM FORUM, GDZIE SPĘDZAM MIŁO CZAS.
Back to top
View user's profile Send private message
Pan_Jezus


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 8341
Gold: 0.10
Clan: Polewka Team ; )


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#106 Posted: 14 Aug 2010 05:06 pm    Post subject: Reply with quote

Scream wrote:
Pan_Jezus wrote:
wiem o tym ze sie smiejesz, i zakladalem ze raczej nie napiszesz ale chcialem zobaczyc co odpiszesz.
no ale dlaczego nie probujesz naklonic innych do tego w co wierzysz? i pokazac im prawde ? przeciez przez to co chcesz osiagnac ma wieksze szanse bytu
dla mnie dosc abstrakcyjne


NIE ZNASZ MOICH CELÓW, TYM BARDZIEJ NIE BĘDĘ REALIZOWAŁ ICH NA INTERNETOWYM FORUM, GDZIE SPĘDZAM MIŁO CZAS.
w sumie to sie zasmialem glosno do ciebie tak po kumpelsku po tej odpowiedzi briggrin
ale celem twoim jest zapewne najebac jak najwiecej odmiencow i powiesic podludzi na dluzsza mete nic skutecznego
nawet jezeliby sie kierowac teoria doboru naturalnego statystycznie wieksze korzysci dla siebie odnosi ta populacja ktora jest mniej agresywna i lepiej wspolpracuje

_____________________
[quote=
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#107 Posted: 14 Aug 2010 05:10 pm    Post subject: Reply with quote

Pan_Jezus wrote:
Scream wrote:
Pan_Jezus wrote:
wiem o tym ze sie smiejesz, i zakladalem ze raczej nie napiszesz ale chcialem zobaczyc co odpiszesz.
no ale dlaczego nie probujesz naklonic innych do tego w co wierzysz? i pokazac im prawde ? przeciez przez to co chcesz osiagnac ma wieksze szanse bytu
dla mnie dosc abstrakcyjne


NIE ZNASZ MOICH CELÓW, TYM BARDZIEJ NIE BĘDĘ REALIZOWAŁ ICH NA INTERNETOWYM FORUM, GDZIE SPĘDZAM MIŁO CZAS.
w sumie to sie zasmialem glosno do ciebie tak po kumpelsku po tej odpowiedzi briggrin
ale celem twoim jest zapewne najebac jak najwiecej odmiencow i powiesic podludzi na dluzsza mete nic skutecznego
nawet jezeliby sie kierowac teoria doboru naturalnego statystycznie wieksze korzysci dla siebie odnosi ta populacja ktora jest mniej agresywna i lepiej wspolpracuje


NIE MASZ POJĘCIA O CZYM GADASZ.
Back to top
View user's profile Send private message
Pan_Jezus


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 8341
Gold: 0.10
Clan: Polewka Team ; )


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#108 Posted: 14 Aug 2010 05:19 pm    Post subject: Reply with quote

z biologicznego punktu widzenia chyba troche mam przynajmniej wg mnie wiecej nisz ktos przecietny nie interesujacy sie tym
_____________________
[quote=
Back to top
View user's profile Send private message
srubokret


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 12160
Gold: 0.00
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#109 Posted: 14 Aug 2010 05:28 pm    Post subject: Reply with quote

Pan_Jezus wrote:
w sumie to sie zasmialem glosno do ciebie tak po kumpelsku po tej odpowiedzi briggrin
ale celem twoim jest zapewne najebac jak najwiecej odmiencow i powiesic podludzi na dluzsza mete nic skutecznego
nawet jezeliby sie kierowac teoria doboru naturalnego statystycznie wieksze korzysci dla siebie odnosi ta populacja ktora jest mniej agresywna i lepiej wspolpracuje


Bzdura.
Imperium Romanum.

Gdyby cesarze rzymscy prowadzili politykę dyplomacji ich kraj nigdy nie osiągnąłby takiego poziomu jaki osiągnął.
Back to top
View user's profile Send private message
Pan_Jezus


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 8341
Gold: 0.10
Clan: Polewka Team ; )


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#110 Posted: 14 Aug 2010 05:29 pm    Post subject: Reply with quote

a co bylo powodem tej zlej polityki ?
_____________________
[quote=
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#111 Posted: 14 Aug 2010 05:33 pm    Post subject: Reply with quote

srubokret wrote:
Pan_Jezus wrote:
w sumie to sie zasmialem glosno do ciebie tak po kumpelsku po tej odpowiedzi briggrin
ale celem twoim jest zapewne najebac jak najwiecej odmiencow i powiesic podludzi na dluzsza mete nic skutecznego
nawet jezeliby sie kierowac teoria doboru naturalnego statystycznie wieksze korzysci dla siebie odnosi ta populacja ktora jest mniej agresywna i lepiej wspolpracuje


Bzdura.
Imperium Romanum.

Gdyby cesarze rzymscy prowadzili politykę dyplomacji ich kraj nigdy nie osiągnąłby takiego poziomu jaki osiągnął.


TU SIĘ ZGODZĘ. PAŃSTWO POWSTAJE I ZYSKUJE POTĘGĘ W WYNIKU, AGRESJI, PODBOJÓW, NIE DYSKUSJI I UMÓW. CHOCIAŻ MOŻE ZNAMY Z HISTORII 1 PRZYPADEK, KTÓRY PRZECZY TEMU, ALE BEZ WALKI NIE UTRZYMA REPUTACJI, A TO, ŻE ŚWIAT DZISIAJ ZSZEDŁ NA JAKIEŚ NIENATURALNE TORY TO JUŻ INNA SPRAWA.
Back to top
View user's profile Send private message
srubokret


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 12160
Gold: 0.00
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#112 Posted: 14 Aug 2010 05:37 pm    Post subject: Reply with quote

Pan_Jezus wrote:
a co bylo powodem tej zlej polityki ?


Złej polityki? Tzn?
Rzym prowadził twardą politykę wobec innych nacji/państw. Był potęgą militarną i ekonomiczną.
Potęgę tę zniszczyły dopiero wewnętrzne podziały gdzieś tak w I w. n.e, o ile się nie mylę.

Rzym również inspirował - obejrzyj sobie niemieckie sztandary poszczególnych dywizji Wermachtu/SS z okresu II WŚ. Wszystko na modłę rzymską.
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#113 Posted: 14 Aug 2010 05:41 pm    Post subject: Reply with quote

srubokret wrote:
Pan_Jezus wrote:
a co bylo powodem tej zlej polityki ?


Złej polityki? Tzn?
Rzym prowadził twardą politykę wobec innych nacji/państw. Był potęgą militarną i ekonomiczną.
Potęgę tę zniszczyły dopiero wewnętrzne podziały gdzieś tak w I w. n.e, o ile się nie mylę.

Rzym również inspirował - obejrzyj sobie niemieckie sztandary poszczególnych dywizji Wermachtu/SS z okresu II WŚ. Wszystko na modłę rzymską.


CHRZEŚCIJAŃSTWO...
Back to top
View user's profile Send private message
srubokret


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 12160
Gold: 0.00
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#114 Posted: 14 Aug 2010 05:42 pm    Post subject: Reply with quote

Scream wrote:
[CHRZEŚCIJAŃSTWO...


Między innymi.
Back to top
View user's profile Send private message
Pan_Jezus


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 8341
Gold: 0.10
Clan: Polewka Team ; )


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#115 Posted: 14 Aug 2010 05:45 pm    Post subject: Reply with quote

srubokret wrote:
Pan_Jezus wrote:
a co bylo powodem tej zlej polityki ?


Złej polityki? Tzn?
Rzym prowadził twardą politykę wobec innych nacji/państw. Był potęgą militarną i ekonomiczną.
Potęgę tę zniszczyły dopiero wewnętrzne podziały gdzieś tak w I w. n.e, o ile się nie mylę.

Rzym również inspirował - obejrzyj sobie niemieckie sztandary poszczególnych dywizji Wermachtu/SS z okresu II WŚ. Wszystko na modłę rzymską.


no wlasnie ale w przyrodzie nie liczy soe zeby byc silnym i zyc krotko, liczy sie zeby przezyc ile sie da i spolodzic tym samym wiecej potomkow.

poslugujac sie takim porownaniem modelu panstwa do organizmu w swiecie przyrody zla polityka wewnetrzna po prostu byla jednym z czynnikow srodowiska ktoremu oparl sie rzym czyli notabene jesgo taktyka ewolucyjna okazala sie niestabilna

w przyrodzie
niestabilna taktyka ewolucyjna = wymarcie gatunku
Back to top
View user's profile Send private message
srubokret


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 12160
Gold: 0.00
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#116 Posted: 14 Aug 2010 05:49 pm    Post subject: Reply with quote

Dziwne teorie snujesz Wojtku. Przecież sam Darwin uważał, że "silny przetrwa". Słabe jednostki są eliminowane przez jednostki silniejsze. Tak działa natura.
No i nasz Rzym działał w ten NATURALNY sposób.
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#117 Posted: 14 Aug 2010 05:51 pm    Post subject: Reply with quote

Pan_Jezus wrote:
srubokret wrote:
Pan_Jezus wrote:
a co bylo powodem tej zlej polityki ?


Złej polityki? Tzn?
Rzym prowadził twardą politykę wobec innych nacji/państw. Był potęgą militarną i ekonomiczną.
Potęgę tę zniszczyły dopiero wewnętrzne podziały gdzieś tak w I w. n.e, o ile się nie mylę.

Rzym również inspirował - obejrzyj sobie niemieckie sztandary poszczególnych dywizji Wermachtu/SS z okresu II WŚ. Wszystko na modłę rzymską.


no wlasnie ale w przyrodzie nie liczy soe zeby byc silnym i zyc krotko, liczy sie zeby przezyc ile sie da i spolodzic tym samym wiecej potomkow.

poslugujac sie takim porownaniem modelu panstwa do organizmu w swiecie przyrody zla polityka wewnetrzna po prostu byla jednym z czynnikow srodowiska ktoremu oparl sie rzym czyli notabene jesgo taktyka ewolucyjna okazala sie niestabilna

w przyrodzie
niestabilna taktyka ewolucyjna = wymarcie gatunku


TO WŁAŚNIE JEDEN Z POWODÓW, DZIĘKI KTÓRYM MAM POWÓD SĄDZIĆ IŻ JESTEŚ DEBILEM.
Back to top
View user's profile Send private message
Pan_Jezus


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 8341
Gold: 0.10
Clan: Polewka Team ; )


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#118 Posted: 14 Aug 2010 05:54 pm    Post subject: Reply with quote

srubokret wrote:
Dziwne teorie snujesz Wojtku. Przecież sam Darwin uważał, że "silny przetrwa". Słabe jednostki są eliminowane przez jednostki silniejsze. Tak działa natura.
No i nasz Rzym działał w ten NATURALNY sposób.


silniejsze nie w tak doslownym rozumieniu
silniejsze w sensie umiejace sobie poradzic

skoro przezywaja tylko silniejsi to dlaczego na sawannach masz antylopy ? rozumiejac darwina tak doslownie jak ty powinny byc tam dzisiaj tylko lwy i jeszcze wieksze lwy

antylopy nie sa silniejsze od drapieznikow a sa nadal w przeciwienstwie do wymarlych agresywnych zyjacych w ich srodowsku gatunkow, ale poprzez ucieczke (taktyke ewolucyjna) udaje im sie przezyc w miare dlugo by sie rozmnozyc itd (czyli ich taktyka jest stabilna )

o to chodzi darwinowi
Back to top
View user's profile Send private message
Scream


Group: Members
Joined: 05 Mar 2010
Posts: 7936
Gold: Locked


Status:
Warn:
Reputation: 17    



Post#119 Posted: 14 Aug 2010 05:57 pm    Post subject: Reply with quote

Pan_Jezus wrote:
srubokret wrote:
Dziwne teorie snujesz Wojtku. Przecież sam Darwin uważał, że "silny przetrwa". Słabe jednostki są eliminowane przez jednostki silniejsze. Tak działa natura.
No i nasz Rzym działał w ten NATURALNY sposób.


silniejsze nie w tak doslownym rozumieniu
silniejsze w sensie umiejace sobie poradzic

skoro przezywaja tylko silniejsi to dlaczego na sawannach masz antylopy ? rozumiejac darwina tak doslownie jak ty powinny byc tam dzisiaj tylko lwy i jeszcze wieksze lwy

antylopy nie sa silniejsze od drapieznikow a sa nadal w przeciwienstwie do wymarlych agresywnych zyjacych w ich srodowsku gatunkow, ale poprzez ucieczke (taktyke ewolucyjna) udaje im sie przezyc w miare dlugo by sie rozmnozyc itd (czyli ich taktyka jest stabilna )

o to chodzi darwinowi


WEŹ POD UWAGĘ MOCNĄ INGERENCJĘ GŁUPIEGO (POD)CZŁOWIEKA W NATURĘ I ZNAJDZIESZ ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE DRĘCZĄCE CIĘ PYTANIA.
Back to top
View user's profile Send private message
Pan_Jezus


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 8341
Gold: 0.10
Clan: Polewka Team ; )


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#120 Posted: 14 Aug 2010 06:05 pm    Post subject: Reply with quote

udzielilem tylko odpowiedzi na to co mowil marian,
z ewolucja i ekologia sie wiaze bardzo duzo bardzo skomplikowanych wzajemnych zaleznosci, model bez ingerencji czlowieka jest tak kurewsko trudny do zrozumienia w calosci a co dopiero z, i smieje sie ze skinow ktrzy uwazaja ze sila fizyczna i agresja jest wyznacznikiem wyzszosci rasy, gdyby tak bylo wiekszosc populacji ludzkiej napierdalalaby sie
agresja jest niestabilna,tak samo biologicznie nie ma altruizmu, to z powodu egoizmu ludzie czynia moralnie dobre rzeczy bo na dluzsza mete to jest korzystniejsze tak samo patrzac pod tym kontem mozna przedstawiac model panstwa

_____________________
[quote=
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 6 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway