Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

z kim kojarzy Ci się
Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#61 Posted: 22 Jul 2010 06:57 pm    Post subject: Reply with quote

srubokret wrote:
cez wrote:
tchorzem dlaczego? jak juz mowilem gowno wiesz gowno widziales, nie znasz mnie ale oceniac potrafisz, typowe kurwa polskie myslenie kretyna


wiem ze bede obcym, ale mam na to wyjebane ktos ma z tym problem niech kurwa rzuci kamien, skoncze studia i nie wykluczam powrotu do kraju, aczkolwiek po co i do kogo? do ludzi co narzekaja jaki ten kraj zly? ze pieniedzy nie ma na jedzenie na leki ? czy moze do 2000zl gdzie za ta sama prace dostane 2000funtow i bede mogl spokojnie myslec o zalozeniu rodziny

niby jestes taki super kurwa inteligent ale hejtujesz jak kurwa dziecko, cos mi sie tu nie zgadza


Nigdy nie pisałem, że jestem inteligentny i w ogóle super ekstra. Choć miło mi, że tak twierdzisz smile
Póki co to Ty rzucasz wulgaryzmami na prawo i lewo. Ja tylko przedstawiłem swoje stanowisko w tej sprawie.

Już Ci tłumacze dlaczego mam Cię za tchórza;
Po prostu dla mnie śmieszny jest fakt wyjazdu z Polski, pochytanie pracy, lokum w UK , po czym beztroskie ujadanie mordą na własny kraj.
Co jak co ale ten kraj do pewnego wieku utrzymywał Cię, żywił, zapewniał edukację. O historii, tradycji i kulturze nie wspomnę, bo dla większości (w tym pewnie i dla Ciebie) to już archaizmy.

Ja wychodzę z innego założenia - jestem Polakiem, w Polsce jest mój kraj i robię wszystko by żyć godnie dla siebie i dla Kraju, Narodu. Od Ciebie natomiast śmierdzi zanadto materializmem.

In B4: Tak wiem, pieniądze też są ważne.


owszem kazdy ma prawo do swojego zdania i spoko, a kurwami i innymi rzucam tu i tu bo mnie newer podkurwil smile

smieszy Cie ok spoko, jak juz mowilem nie znasz do konca mojej historii, i jej nie poznasz ale jestem pewny ze gdybys poznal nie nazywalbys mnie tchorzem
jestem polakiem i jestem z tego dumny, tyle ze na obczyznie, i wedlug Ciebie przez to ze nie mieszkam w kraju nalezy mnie mieszac z blotem?

beztroskie ujadanie na wlasny kraj? beztorskie moze i owszem, ale skoro jestem i czuje sie polakiem i nadal tam jezdze mam znajomych rodzine i wiem jak sie zyje nie moge miec swojego zdania? dziadek z babcia byli na wojnie, i mowili ze bardzo dobrze robimy ze sie wyprowadzamy, do tej pory znajomi z miasta nam zazdroszcza i chcieliby sie wyrwac, ale ok jestem tchorzem.

teraz pora na kulture tradycje i historie hehe zle trafiles niestety bo i tutaj nie bedziesz mogl sie do mnie przyczepic, moja matka jest wielka tradycjonalistka i tak mnie wychowala, wszystkie polskie swieta obchodzimy, jedzenie jemy polskie itp itd
historia, fakt skonczylem ja na poziomie gimnazjum ale co z tego, historia zawsze sie interesowalem, i zawsze mialem dobre oceny no ale oczywiscie jestem tchorzem ktory wyrzeka sie swojego kraju i narodowosci smile


e/ wierz czy nie ale akurat pieniadz nie byl mysla przodujaca w mojej wyprowadzce


Last edited by cez on 22 Jul 2010 06:58 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Tata_Rafala_Nagadowskiego


Group: Members
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 268
Gold: 2.00


gm.gif

Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#62 Posted: 22 Jul 2010 06:59 pm    Post subject: Reply with quote

O kurwa. Dawno takich ścian tekstu nie czytałem.
_____________________
Back to top
View user's profile Send private message
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#63 Posted: 22 Jul 2010 07:00 pm    Post subject: Reply with quote

Tata_Rafala_Nagadowskiego wrote:
O kurwa. Dawno takich ścian tekstu nie czytałem.


powazna dyskusja w internedzie
Back to top
View user's profile Send private message
srubokret


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 12160
Gold: 0.00
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#64 Posted: 22 Jul 2010 07:08 pm    Post subject: Reply with quote

Nie obchodzi mnie to jak żyjesz, czy toniesz w luksusie, czy umierasz z głodu. Nie obchodzi mnie również zdanie Twoich dziadków, przyjaciół czy Pani Jadzi z mięsnego.
Tchórzostwem jest dla mnie samym w sobie opuszczenie kraju, porzucenie go. To już jest nawet dezercja.
Nie jesteś w UK Ty jeden - Polaków jest tam od groma. Niedługo Brytania będzie naszą kolonią. Opuszczają kraj ludzie wartościowi, a przecież to właśnie oni są tak Polsce potrzebni.

Dla mnie porzucenie kraju byłoby poniżeniem.
Back to top
View user's profile Send private message
Tata_Rafala_Nagadowskiego


Group: Members
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 268
Gold: 2.00


gm.gif

Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#65 Posted: 22 Jul 2010 07:08 pm    Post subject: Reply with quote

cez wrote:
Tata_Rafala_Nagadowskiego wrote:
O kurwa. Dawno takich ścian tekstu nie czytałem.


powazna dyskusja w internedzie


Y.

@SKA

Mój kumpel miał wypadek w pracy ( nie bede pisal co mu sie stalo). Miał na utrzymaniu żonę i dwójkę dzieci. Mieli masę długów. Nikt nie chciał go przyjąć do pracy po tym wypadku. Wyjechał za granicę pracować na czarno. Coś takiego też nazwiesz tchórzostwem/pójściem na łatwiznę?

_____________________
Back to top
View user's profile Send private message
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#66 Posted: 22 Jul 2010 07:11 pm    Post subject: Reply with quote

Tata_Rafala_Nagadowskiego wrote:
cez wrote:
Tata_Rafala_Nagadowskiego wrote:
O kurwa. Dawno takich ścian tekstu nie czytałem.


powazna dyskusja w internedzie


Y.

@SKA

Mój kumpel miał wypadek w pracy ( nie bede pisal co mu sie stalo). Miał na utrzymaniu żonę i dwójkę dzieci. Mieli masę długów. Nikt nie chciał go przyjąć do pracy po tym wypadku. Wyjechał za granicę pracować na czarno. Coś takiego też nazwiesz tchórzostwem/pójściem na łatwiznę?


porzucenie kraju to porzucenie kraju, tylko on ma w dupie to ze kraj porzucil kogos derisive


srubokret wrote:
Nie obchodzi mnie to jak żyjesz, czy toniesz w luksusie, czy umierasz z głodu. Nie obchodzi mnie również zdanie Twoich dziadków, przyjaciół czy Pani Jadzi z mięsnego.
Tchórzostwem jest dla mnie samym w sobie opuszczenie kraju, porzucenie go. To już jest nawet dezercja.
Nie jesteś w UK Ty jeden - Polaków jest tam od groma. Niedługo Brytania będzie naszą kolonią. Opuszczają kraj ludzie wartościowi, a przecież to właśnie oni są tak Polsce potrzebni.

Dla mnie porzucenie kraju byłoby poniżeniem.


dobra spoko szanuje Twoje zdanie, mimo ze tak naprawde mam na to wyjebane czy Ci sie to podoba czy nie

a jak myslisz dlaczego Ci ludzie sa wartosciowi i dlaczego opuszczaja kraj ktory ich potrzebuje/jednoczesnie majac ich w dupie?
Back to top
View user's profile Send private message
srubokret


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 12160
Gold: 0.00
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#67 Posted: 22 Jul 2010 07:13 pm    Post subject: Reply with quote

Tata_Rafala_Nagadowskiego wrote:
@SKA

Mój kumpel miał wypadek w pracy ( nie bede pisal co mu sie stalo). Miał na utrzymaniu żonę i dwójkę dzieci. Mieli masę długów. Nikt nie chciał go przyjąć do pracy po tym wypadku. Wyjechał za granicę pracować na czarno. Coś takiego też nazwiesz tchórzostwem/pójściem na łatwiznę?


To już są przypadki specyficzne.
Emigracja była, jest i będzie.
Ale teraz to już jest gruba przesada - ci ludzie po prostu spierdalają bo tak im wygodniej.

@cez
Chcą zarabiać multum. Marzy im się "Amerykański sen".


Last edited by srubokret on 22 Jul 2010 07:15 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
srubokret


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 12160
Gold: 0.00
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#68 Posted: 22 Jul 2010 07:19 pm    Post subject: Reply with quote

@Cez
a jak myslisz dlaczego Ci ludzie sa wartosciowi i dlaczego opuszczaja kraj ktory ich potrzebuje/jednoczesnie majac ich w dupie?

Zdefiniuj.
Back to top
View user's profile Send private message
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#69 Posted: 22 Jul 2010 07:20 pm    Post subject: Reply with quote

srubokret wrote:
Tata_Rafala_Nagadowskiego wrote:
@SKA

Mój kumpel miał wypadek w pracy ( nie bede pisal co mu sie stalo). Miał na utrzymaniu żonę i dwójkę dzieci. Mieli masę długów. Nikt nie chciał go przyjąć do pracy po tym wypadku. Wyjechał za granicę pracować na czarno. Coś takiego też nazwiesz tchórzostwem/pójściem na łatwiznę?


To już są przypadki specyficzne.
Emigracja była, jest i będzie.
Ale teraz to już jest gruba przesada - ci ludzie po prostu spierdalają bo tak im wygodniej.

@cez
Chcą zarabiać multum. Marzy im się "Amerykański sen".


przypadki specyficzne ale czy nadal uwazasz ze taki ktos z przypadkiem specyficznym jest tchorzem? wszystkich wrzucasz do jednego worka?

i co do amerykanskiego snu, mysle ze masz moze i troche racji napewno garstka ludzi tak zrobila, ale sadze ze wiekszosc spieprza z polski tylko i wylacznie dlatego ze kraj ma ich w dupie i sytuacja do zycia jest ciezka, fakt moze i mozna powiedziec ze ida na latwizne, ale co z tego liczy sie kurwa przetrwanie a nie czy ktos idzie na latwizne czy nie. myslisz ze gdyby w polsce poziom zycia bylby taki jak na zachodzie to byloby tyle emigracji? oczywiscie ze nie...


e/ napisales ze opuszczaja kraj ludzie wartosciowi, czyli ze co wartosciowi jako poprostu sila robocza czy ludzie inteligentni w pogoni za pieniadzem?

kraj ma ich w dupie, nie bedac w stanie zapewnic odpowiednich srodkow do jako takiego zycia to dlaczego niby nie maja sprobowac swoich sil gdzie indziej?


Last edited by cez on 22 Jul 2010 07:23 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ne)V(eR


Group: Banned
Joined: 10 Mar 2010
Posts: 13017
Gold: 8.37


pl.gif

Status:
Warn: Banned
Reputation: 23    


Banned

Post#70 Posted: 22 Jul 2010 07:20 pm    Post subject: Reply with quote

generalnie chodzi o to, ze kiedys jak ktos skonczyl studia, to mial prace jak w banku, teraz byle kto konczy studia, dlatego jakosc pracy magistra obnizyla sie, bo jest ich jak psow i brakuje pracy. Zamiast samemu cos otworzyc, to spierdalaja z kraju. Problem Naszego kraju to to, ze trzeba zmienic przepisy, ktore pozwola zakladac firmy, warsztaty czy projekty. Niestety by to zrobic trzeba zmienic wladze. A ludzie maja to w dupie i uciekaja
_________________
This user's signature has been disabled
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#71 Posted: 22 Jul 2010 07:24 pm    Post subject: Reply with quote

Ne)V(eR wrote:
generalnie chodzi o to, ze kiedys jak ktos skonczyl studia, to mial prace jak w banku, teraz byle kto konczy studia, dlatego jakosc pracy magistra obnizyla sie, bo jest ich jak psow i brakuje pracy. Zamiast samemu cos otworzyc, to spierdalaja z kraju. Problem Naszego kraju to to, ze trzeba zmienic przepisy, ktore pozwola zakladac firmy, warsztaty czy projekty. Niestety by to zrobic trzeba zmienic wladze. A ludzie maja to w dupie i uciekaja


zmienia sie wladza co jakis czas i ciagle jest to samo gowno, mimo ze gospodarka sie rozwija i niby zycie poprawia, ale krajem nadal rzadzi banda zlodzieji i skurwysynow, dlatego ludzie uciekaja


Last edited by cez on 22 Jul 2010 07:25 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
srubokret


Group: Members
Joined: 01 Mar 2010
Posts: 12160
Gold: 0.00
Clan: Retardacja


Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#72 Posted: 22 Jul 2010 07:26 pm    Post subject: Reply with quote

cez wrote:
przypadki specyficzne ale czy nadal uwazasz ze taki ktos z przypadkiem specyficznym jest tchorzem? wszystkich wrzucasz do jednego worka?

i co do amerykanskiego snu, mysle ze masz moze i troche racji napewno garstka ludzi tak zrobila, ale sadze ze wiekszosc spieprza z polski tylko i wylacznie dlatego ze kraj ma ich w dupie i sytuacja do zycia jest ciezka, fakt moze i mozna powiedziec ze ida na latwizne, ale co z tego liczy sie kurwa przetrwanie a nie czy ktos idzie na latwizne czy nie. myslisz ze gdyby w polsce poziom zycia bylby taki jak na zachodzie to byloby tyle emigracji? oczywiscie ze nie...


Takie rzeczy należy umieć rozróżnić.
Zdefiniuj frazę "Bo kraj miał mnie w dupie"...
Ja jakoś skończyłem jeden kierunek studiów, zaraz zaczynam kolejny. W międzyczasie złapię pracę i myślę, że będę żyć godnie.

Czy to znaczy, że i mnie Polska miała w dupie?
To nie Ojczyzna ma Ci pomagać, to Ty masz pomagać Ojczyźnie.
Ale nie dziwię się, że wielu tego nie pojmuje - wszak społeczeństwo nasze jest otumanione demoliberalnymi kłamstwami ...

--
Ok, idę spać. Jutro dokończymy rozmowę.


Last edited by srubokret on 22 Jul 2010 07:30 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#73 Posted: 22 Jul 2010 07:32 pm    Post subject: Reply with quote

srubokret wrote:

Takie rzeczy należy umieć rozróżnić.
Zdefiniuj frazę "Bo kraj miał mnie w dupie"...
Ja jakoś skończyłem jeden kierunek studiów, zaraz zaczynam kolejny. W międzyczasie złapię pracę i myślę, że będę żyć godnie.

Czy to znaczy, że i mnie Polska miała w dupie?
To nie Ojczyzna ma Ci pomagać, to Ty masz pomagać Ojczyźnie.
Ale nie dziwię się, że wielu tego nie pojmuje - wszak społeczeństwo nasze jest otumanione demoliberalnymi kłamstwami ...


hmm np to ze zapieprzales przez 10-20lat w fabryce ktora zamknieto z jakiegos tam powodu i nie mozesz znalezc pracy, a masz na glowie rodzine itp i co wtedy robisz? zasilki itp nie wystarczaja bo a to ktos chory a to sie samochod zepsuje a to dzieciom trzeba kupic ubranie, ksiazki czy cos tam


ok nie wiem gdzie mieszkasz ale raczej zle nie masz, tylko ze np 'u mnie' w lubelskim tak jak never napisal, ludzie koncza studia, magistry i inne i w chuj nie ma pracy, nie mowiac juz o jakiejs zajebistej robocie, fakt ze jak sie chce to sie da, ale i tez nie zawsze sie udaje i czesto ktos inteligentny zostaje na lodzie

'Ale nie dziwię się, że wielu tego nie pojmuje - wszak społeczeństwo nasze jest otumanione demoliberalnymi kłamstwami ...' tego nie skomentuje bo nawet nie rozumiem o co chodzi smile
Back to top
View user's profile Send private message
spiochek_ma_bana


Group: Members
Joined: 09 Mar 2010
Posts: 6288
Gold: Locked
Clan: Piękni i Bogaci


wz.gif

Status:
Warn:
Reputation: 11    



Post#74 Posted: 22 Jul 2010 07:34 pm    Post subject: Reply with quote

DYSKUSJA TRWA
_____________________

I love Britney and her music, because is the backbone to my music taste.
Without her support, I would end up feeling lost when I need to gain courage during hard times, cheer up or relax.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#75 Posted: 22 Jul 2010 07:39 pm    Post subject: Reply with quote

spiochek_ma_bana wrote:
DYSKUSJA TRWA


juz koniec prawie bo film ogladam smile
Back to top
View user's profile Send private message
spiochek_ma_bana


Group: Members
Joined: 09 Mar 2010
Posts: 6288
Gold: Locked
Clan: Piękni i Bogaci


wz.gif

Status:
Warn:
Reputation: 11    



Post#76 Posted: 22 Jul 2010 07:39 pm    Post subject: Reply with quote

o szkoda:/ kto wygrał?
_____________________

I love Britney and her music, because is the backbone to my music taste.
Without her support, I would end up feeling lost when I need to gain courage during hard times, cheer up or relax.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
spiochek_ma_bana


Group: Members
Joined: 09 Mar 2010
Posts: 6288
Gold: Locked
Clan: Piękni i Bogaci


wz.gif

Status:
Warn:
Reputation: 11    



Post#77 Posted: 22 Jul 2010 07:41 pm    Post subject: Reply with quote

ja nienawidzę sruby za jego popierdolone zatwardziałe konserwatystyczne poglądy oparte na ZSRRowsich przykładach. Jakbyśmy siedzieli przy stole i rozmawiali o europie czy Polsce,a ten wyjechałby z jakimś tekstem o wschodzie, to wstałbym i przypierdolił w ryj z całej siły.
_____________________

I love Britney and her music, because is the backbone to my music taste.
Without her support, I would end up feeling lost when I need to gain courage during hard times, cheer up or relax.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#78 Posted: 22 Jul 2010 07:42 pm    Post subject: Reply with quote

spiochek_ma_bana wrote:
o szkoda:/ kto wygrał?


gdzie?
Back to top
View user's profile Send private message
spiochek_ma_bana


Group: Members
Joined: 09 Mar 2010
Posts: 6288
Gold: Locked
Clan: Piękni i Bogaci


wz.gif

Status:
Warn:
Reputation: 11    



Post#79 Posted: 22 Jul 2010 07:56 pm    Post subject: Reply with quote

cez wrote:
spiochek_ma_bana wrote:
o szkoda:/ kto wygrał?


gdzie?
uznam to za prowokację/pytanie retoryczne i nie odpowiem.
_____________________

I love Britney and her music, because is the backbone to my music taste.
Without her support, I would end up feeling lost when I need to gain courage during hard times, cheer up or relax.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website Yahoo Messenger
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#80 Posted: 22 Jul 2010 08:13 pm    Post subject: Reply with quote

nie wiem o co cho ale mam wyjebane mongole smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
2 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway