Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

Wielki Mix PoRo

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
Puczman


Group: Members
Joined: 24 Feb 2010
Posts: 2257
Gold: 45.47
Clan: Cult


zi.gif

Status:
Warn:
Reputation: 11    



Post#1 Posted: 26 Feb 2010 10:10 am    Post subject: Wielki Mix PoRo Reply with quote

ci matole jebany stara kolba w ryj zajebala bos taki paskudny kurwiszczeblu jebany wiec stul pysk i wypierdalaj ale masz zjebany ryj na pierwszy zut oka myslalem ze jestes baba ale to mi wygloda na jakiegos jebanego Hetero... za to ty jestes idealnym kretynem twa stara jak cie wysrala to pewnie noobla dostala od razu z dziedziny NAJWIEKSZY ZJEB SWIATA acha zapomnialem dodac twa stara to taka KURWA ze wisi Mojrzeszowi 5 Pln tak ci mowi twa Stara KURWA jak o obiad ja prosisz stara pod pseudonimem Kretyn zapisala cie do przedszkola bo jak podala nazwisko TOTALNYZJEB to nikt niechcial cie przyjac twa teza sie potwierdzila ze stara nasrala ci pod kopule dlatego jestes takim zjebem zryj piach chuju i nauycz sie pisac albo wracaj gdzie twe miejsce podstawowka no co ty niepowiesz eee narazie nie bo TWOJA STARA rucham wlasnie pilnikiem do metalu nauczyles sie lamusie 3 tekstow i teraz tylko je bedziesz wklejal hahaha co za nerd jeszcze pewnie w pamietnik je se wpisales nerdzie jebany...to moze cos nowego twa stara ma tak rozjebana dupe ze jak ktos sie jej w nia sposci to jak balon meteorologiczny sie napelnia i w atmosfere leci pogode przepowiedziec wlasnie widac ze nawet jebanego slowa nie umiesz bez bledow napisac ezzie nerdowaty wiec wypierdalaja odrabiac... chyba ze jestes 7latek i w mmo grasz to pozwole ci sie wypowiedziec... low to twoja stara jak narazie kutasow przyjmuje bo tylko 100 w godzine ale ty jestes jej najlepsza dziwka to pobijejsz tej kurwy rekorda i osiagniesz pulap 150 kutasow w 1 h zjebany nerdzie ja policze jest tam tyle bledow co ty masz Syfow na chuju razem ze stara wzieci... btw twa stara to homo zjeb i tez ma chuja... ty to jestes dopiero jebanym w dupe idiota przez wlasna matke scierwo jebane a ty jebany randzie wypierdalaj bos jestes tylko jakims jebanym multizordem... kuknij na starego dupe to sobaczysz swoje odpicie najlepiej jak dopiero z klopa wstanie.. wypierdolic to mozesz swojej starej kutasem w pysk jak niemasz zawiele do powiedzenia to wypierdalaj i sie niepoc tu pajacu jebany... o co za jebana scierow jadka starej z dupy pot podpijasz ze takie miesnie amsz ze az mnie w sciane wkleisz hahahah no moze twa stara mete w pizde laduje a ty resztki z potem spijasz Silaczu akkakakakakak ahhahaahhaha yayaayyaayya IDIOTA... jakies dziecie z czarnobyla dostalo sie do klawiszy i mysli ze moze wszystko bo w domu siedzi co d czego by doszlo to dziecko z 2 klasy podstawowki ma wiecej do powiedzenie niz ty matole bez szkoly aa sory OHP konczysz podobno wiec jak skonczysz to pamientaj odrub huju podstawowke bo jak narzie to to podpierdalasz matolem matole jebany... co kurwo bez kosy najpierw zakosuje twa stara na twych oczach a poznie ciebie a dobra skoro nalegasz bedzie scierwo bez kosy ale rurka cie rozjebie jebany cwelu bo pedalstwem niebede se rak brudzil ale wiec pedale ze ja sprawdze ten adres jak to niejest twoj to zaraz zobaczysz jaka jestes miekka kurwa... miekka kurwa internetowa i tyle wlasnie zakoncz nasze meki wskacz pod tira jebnij z mostu idz na dzielnie wisly krzyczac cracowia albo na odwrot ... obys zakonczyl nam te meki bo jestes tak beznadziejna kurwa ze niemoge patrzec na ciebie jebany randomie i ty jestes z miasta krolow hahahahaha chyba z sekcji brudasy z pod napleta fagasy zjebany to ty masz poziom inteligencji a dokladnie wogle ci jej brak niedorozwoju jak widze twe tematy to zygac mi sie chce z twej glopoty wez sie ogarnij twa stara to chyba cie juz z domu do piwni wygonila bo glupota razisz jak 100 watowa zarowa wiesz co amm leprzy epicki tekst jestes beznadziejny totalzjebem chyba ta pogoda za okna ci niesluzy na rdzen muzgowy a dokladnie mrozi ci muzgojady dokonca tak wiec jeszcze chwila zdechna z mrozu a pozniej czas na ciebie...tak wiec ogladaj pogode i nazuc flage na lep i jebnij z mostu za ojczyzne moze ci pomik osraja ku twej pamieci...


Tego bylo wiecej, ale tylko to znalazlem. Calosc w meczarniach zbierana przeze mnie briggrin
Back to top
View user's profile Send private message
winghaven


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Posts: 719
Gold: 186.30
Clan: D3JSP


se.gif

Status:
Warn:
Reputation: 4    



Post#2 Posted: 26 Feb 2010 10:10 am    Post subject: Reply with quote

nie czytałem ale domyślam się, że tam jest sporo wulgaryzmów - a to jest zabronione ph34r
_____________________

Polewka Team ; )
Back to top
View user's profile Send private message
Eltron20


Group: Members
Joined: 24 Feb 2010
Donor:
Posts: 1106
Gold: 1.00
Clan: vL


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 8    



Post#3 Posted: 26 Feb 2010 10:12 am    Post subject: Reply with quote

boze nie chce mi sie czytac:P moze zrob jakies straszczenie derisive
_____________________
Back to top
View user's profile Send private message
rotto
◣_◢

Group: Members
Joined: 29 Jun 2008
Posts: 12869
Gold: 0.00
Clan: drum & bass


Status:
Warn:
Reputation: 37    



Post#4 Posted: 26 Feb 2010 10:32 am    Post subject: Reply with quote

Eltron20 wrote:
boze nie chce mi sie czytac:P moze zrob jakies straszczenie derisive

_____________________
Pekin wrote:
niestety nie chodzę w miejsca gdzie selekcja naturalna obowiązuje


Back to top
View user's profile Send private message
cez


Group: Members
Joined: 23 Feb 2010
Donor:
Posts: 7447
Gold: 0.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 15    



Post#5 Posted: 26 Feb 2010 10:47 am    Post subject: Reply with quote

Eltron20 wrote:
boze nie chce mi sie czytac:P moze zrob jakies straszczenie derisive


dokladnie tak smile
Back to top
View user's profile Send private message
arabb
★ Junglist ★

Group: Members
Joined: 24 Feb 2010
Donor:
Posts: 3809
Gold: 0.86
Clan: drum & bass


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#6 Posted: 26 Feb 2010 10:54 am    Post subject: Reply with quote

Eltron20 wrote:
boze nie chce mi sie czytac:P moze zrob jakies straszczenie derisive

_____________________
Back to top
View user's profile Send private message
arabb
★ Junglist ★

Group: Members
Joined: 24 Feb 2010
Donor:
Posts: 3809
Gold: 0.86
Clan: drum & bass


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#7 Posted: 26 Feb 2010 10:56 am    Post subject: Reply with quote

Eltron20 wrote:
boze nie chce mi sie czytac:P moze zrob jakies straszczenie derisive

_____________________
Back to top
View user's profile Send private message
Shapiro
★★★★★

Group: Members
Joined: 24 Feb 2010
Donor:
Posts: 4268
Gold: 11.00
Clan: Jagshemash


uk.gif

Status:
Warn:
Reputation: 20    



Post#8 Posted: 26 Feb 2010 10:59 am    Post subject: Reply with quote

ja pierdole. To debil....
_____________________
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Puczman


Group: Members
Joined: 24 Feb 2010
Posts: 2257
Gold: 45.47
Clan: Cult


zi.gif

Status:
Warn:
Reputation: 11    



Post#9 Posted: 26 Feb 2010 02:02 pm    Post subject: Reply with quote

Cieszmy oko sad
Back to top
View user's profile Send private message
Eltron20


Group: Members
Joined: 24 Feb 2010
Donor:
Posts: 1106
Gold: 1.00
Clan: vL


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 8    



Post#10 Posted: 26 Feb 2010 02:10 pm    Post subject: Reply with quote

mhm ale i tak dalej tego nie bede czytal derisive zaaaaa dlugie derisive
_____________________
Back to top
View user's profile Send private message
Puczman


Group: Members
Joined: 24 Feb 2010
Posts: 2257
Gold: 45.47
Clan: Cult


zi.gif

Status:
Warn:
Reputation: 11    



Post#11 Posted: 26 Feb 2010 02:11 pm    Post subject: Reply with quote

Chyba jestes jakims jebanym hetero briggrin
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway