Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

w poprzednim temacie

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#1 Posted: 23 Dec 2021 09:55 pm    Post subject: w poprzednim temacie Reply with quote

ale Wy nic nie pytacie, to ja Wam odpowiem:

książki czytamy od tyłu - krótka instrukcja obsługi.

na chuj czytać czyjeś wypociny? jak się trzeba gdzieś w głębi ducha wyprodukować, to sklejasz te wszystkie wyrazy od nowa, i to właśnie kształci wyobraźnię.

dlatego jeśli coś czytam, to raczej od tyłu - dzięki Bogu nauczyłem się jeszcze lewą ręką operować po tych wszystkich swoich dziwnych akcjach, bo inaczej, to z miejsca nie ruszysz.

także reinkarnacja, to jest taki średniowieczny system - warto myśleć inaczej, niż wszyscy, i nie stanowić pierdolonego szarego tła, bo jeśli myślisz, że Jezus, którego zajebali na krzyżu w XIII wieku Cię wyratuje w końcu z wszystkich Twoich trosk, to się troszkę mylisz :~) ciekawi byli Ci Rzymianie w tamtych czasach, coś tam musieli z powrotem do siebie, do bazy zabrać, to może zachowanie człowieka, który chciał dla wszystkich dobrze i był taki świetny, to nam jeszcze wskaże drogę do Rzymu. czemu nie wzięli Joanny de'Arc do Biblii, tylko Chrystusa? ujebani w tych samych czasach i też chcieli wyjść na swoje. kurwa, wolałbym w babkę wierzyć.

aureola też jest świetna :~) kiedyś, jak Cię system ściągał z powrotem do kurwidołka na księżyc - to dostawałeś "upomnienie" do zapłacenia zaległego kwitu. nie dostawię zer do żadnej liczby, ilu ludzi mogło na raz dostać kółeczko na łeb, by wypierdalać w karny. a teraz, to się ludzie tym fascynują na obrazkach, że tacy ludzie to są, kurwa, niezastąpieni.

jeszcze coś? no, kurwa, w chuj. ludzie mają z tyłu za plecami (nie wszyscy) zaległe kwity. jak Cię Chris Angel zamieni w kurę na przedstawieniach, bo Ci odetnie przepływ prądu w szyszynce, to ja mam nadzieję, że jakiś uśmiechnięty do kamer Amerykaniec obwieszony w wywiadach złotem (bo jak je ściągnie, to chyba, kurwa się stanie niewidzialny) - ściąga przy okazji takie długi. debil sam korzysta z tego paliwa unosząc się nad kasynami w Stanach, lepiej to zrobić na lewo, jak ja.

no i się pochwalę (bo mogę) - na 7 miliardów? (tak?) ludzi na powierzchni tego globu jestem w top 4 max, jeśli chodzi o wyjście na swoje w tym życiu, po życiu.

czas i przestrzeń, to zajebiste pojęcie, którym się mogę zająć, ale na chuj mam się dalej produkować? no spać i tak nie pójdziesz, bo nie wstaniesz do roboty, kawa to Ci chyba zaraz wypłucze wszystkie witaminy, a kolejne palone szlugi od Rysia pomogą jeszcze się płuc pozbyć.

jebana Keplinka, niech sobie zapierdala, a ja porobię chyba brzuszki, albo co.


Last edited by fafnir on 23 Dec 2021 10:22 pm; edited 5 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway