Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

Kod DNA

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#1 Posted: 26 Dec 2021 06:08 am    Post subject: Kod DNA Reply with quote

historia Twojej "zaprawy" (czyt. człowiek, w którym funkcjonuje Twoja dusza) jest zawarta w Twoim kodzie DNA. lepiej się nad sobą czasem zastanowić, niż czytać te wszystkie byle jakie książki - można dojść do ciekawych wniosków, dlaczego jest się właśnie takim, a nie innym.

nie wiem, czy ktoś wie, ale kiedyś nasze społeczeństwo funkcjonowało na jednym samochodzie na gaz - chyba coś się musiało nieźle potem popierdolić, w sumie sam pomysł miał plusy, ale chyba każdy się może domyślić, ile może być z tego tytułu również minusów.

"historia jest jak matematyka i trzeba ją rozumieć" - pamiętny tekst mojej byłej wychowawczyni z gimnazjum, u której wchodziłem na lekcje przez okno - wtedy się z tego śmiałem z koleżką z ławki (historia jak matma? pojebało ją rolleyes ) - ale faktycznie miała w tym "trochę" racji. mówiła jeszcze, że Hitler był urodzonym przywódcą... być może, ale ten żydowski Austriak też miał chyba trochę na bani, skoro gniew w środku wyperswadował właśnie w taki, a nie inny sposób.

ogarnia ktoś tutaj system w ten sam sposób, co ja? skąd się wziął wiatrak i pojęcie młynu? kiedyś wokoło Ziemi było w jednym momencie 7 księżycy... niezła wixa. 2 wojna światowa miliony lat temu.

wydaje mi się, że minimalny przebieg Twojej duszy (jej wiek) - to 1,5 mln lat... kurwa, jakie dziadki wokoło ~smile

słońce jest również zatrzymane w czasie.

fake edit: wychodzi na to, że mam swój azyl... na d2jsp wrócę za 2 lata, na innych forach się nie spuszczam (jest jedno fajne jeszcze oprócz diablowskich, ale działa jak Atlantyda, ciężko się tam normalnie dostać, bo jest przesiąknięte fajnymi informacjami i internet robi jakieś ciężkie obejścia, by tam wejść), więc to, czym można się pochwalić, z mojej strony, przeczyta zapewne jakaś "garstka" - kiedyś napiszę tę swoją upragnioną książkę :~) na razie chyba biorę przykład z Fiflaka.

prawidłowy edit: niezły kiedyś musiał być reset systemu na krainie ziemia, skoro z tego co ja wiem, to technologia z księżyca dała tu w pewnym momencie wszystko - a coś się jebnęło i 300 lat temu jeździliśmy jeszcze na bryczkach i furmankach.


Last edited by fafnir on 26 Dec 2021 06:14 am; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway