Play Legend of the Green Dragon Play BNT Play Promisance Play Alien Assault Traders Play Quantum Star Play Some Chess  
   D3jsp RPGRPG   ArcadeArcade   Multiplayer PokerD3Jsp Poker   FAQ/RulesFAQ/Rules  SearchSearch  MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   ChatroomLive Chat   Log inLog in   RegisterRegister 

wierzy ktoś w bajki?

 
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska
View previous topic :: View next topic ::  
Author Message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#1 Posted: 27 Dec 2021 04:41 pm    Post subject: wierzy ktoś w bajki? Reply with quote

ja niekoniecznie, więc żeby coś udowodnić, to trzeba się postarać, by chociażby było to łatwiejsze w odbiorze przez innych. niektórzy ludzie się boją faktów, jakie im przedstawiam, żeby zaczęli myśleć. nie wiem w sumie do końca, o czym najchętniej jestem w stanie napisać, bo zaraz wyczerpię manę i co potem utrwalę w książce :~) a naprawdę chcę ją napisać - i tam objaśnić takie fantastyczne sprawy jak to, że "wilkołaki" są po prostu wyższej materii (i w sumie warczą jak nasze psy - w kuchni jednego było słychać, jak się zacząłem smarować czosnkiem :~) i mają do 4 cm kły a sierść czarną i krótką jak pinczery, kosmici również istnieją - niekiedy nawet wykorzystują ludzi w głupi sposób (przykład mordercy ze stanów Davida Berkovitza - który to słyszał dziwne kliknięcie w głowie, które kazało mu zabijać innych), bo tak to jesteś tylko wykorzystywany jak masowe krowy - fajne są niektóre ich operacje, że pieprzyki po zastygłej od strzykawki krwi zostawiają /ciekawe/ wzory na ciele i np. widzę dziewczynę w jacuzzi na basenie i ma na policzku te krostki ułożone w trójkącie. nie przykładają się do wszystkiego i czasem te nasze pieprzyki robią się duże i na nich jeszcze włosy rosną, pierdolone palanty. tutaj zostawiam "archiwum x" albo inne Roswell i zwracam jeszcze uwagę na to, że czas i przestrzeń, to jest temat i pojęcie nad którym główkuję i wiem, jakie są kondygnacje u nas na świecie i w sumie to mogę chyba tutaj napisać, że są nam również bardziej bliscy położenia ludzie, którzy mają piętro u góry - takie łyse wysokie pały, o nordycko-niemieckim głosie, bez większego owłosienia i takie podobne do nas zachowaniem, że musza przywyknąć do tego, że życie może ich wykończyć po 160 latach około, gdy nam może się zachce tej setki dożyć :~) bardziej wysocy i zajmujący się podobnym metrażem w życiu - miałem akcję jak z jakiegoś Discovery, co tam ludzie opowiadają, że takie doznania są mało fantastyczne i w momencie podzielenia czasu dostałem budowlanym flexem po nosie i po zębie - kurwa, jakie te życie jest ciekawe. z nosa to zejdzie, ja żyję, ale na zębie to widać :~) samo przejęcie Ciebie następuje (w moim przypadku tak było) poprzez "sygnał z oczu" jak patrzysz w lustro... fajnie, że przed pójściem do spania przestawiłem jeszcze intuicyjnie w inne miejsce hantelki + miałem łeb na karku i byłem zduplikowaną ofiarą - w kieszeni miałem jakiś łańcuszek, który parametrycznie (czy to jest dobre słowo?) okazał się być kluczykiem od statku. ja tam już nawet nie opowiadam o tym, że statek zjebałem i na północ od Niemiec jest zjebane wysypisko dla "aut".

:~)

także więc system karny wygląda u nich podobnie i są tam też jakieś niepoprawne zjeby - czasami zostawiają po sobie ciekawe rzeczy ~smile powoli się chyba kreuję na tego typa - https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdzis%C5%82aw_Najmrodzki

statki można kraść :>

znam jeszcze kilka "paneli" u góry, ale wolę pewne informacje dla siebie zostawić, aczkolwiek już teraz widzę te "banki" gdzie człowiek leży pochowany i z tyłu te kwity, o których mówiłem, co są od lat "bezużyteczne", a jacyś śmieszni magicy potrafią to kontrolować lewitując.

no takie banki, to bym, kurwa, z miłą chęcią okradał - polski, nieziemski robin hood.


Last edited by fafnir on 27 Dec 2021 04:49 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
fskrufskru


Group: Members
Joined: 06 Nov 2019
Posts: 78
Gold: 0.70


Status:
Warn:
Reputation: 0    



Post#2 Posted: 28 Dec 2021 04:12 pm    Post subject: Reply with quote

oho kurwa daunoid1991 2
Back to top
View user's profile Send private message
Cichy133


Group: Members
Joined: 08 Aug 2010
Posts: 139
Gold: 0.50


pl.gif

Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#3 Posted: 28 Dec 2021 06:55 pm    Post subject: Reply with quote

fskrufskru wrote:
oho kurwa daunoid1991 2


Czemu szkalujesz swojego najlepszego kolege?
Back to top
View user's profile Send private message
fafnir


Group: Members
Joined: 15 Apr 2010
Posts: 1002
Gold: 4.27


Status:
Warn:
Reputation: 1    



Post#4 Posted: 28 Dec 2021 07:46 pm    Post subject: Reply with quote

fskrufskru wrote:
oho kurwa daunoid1991 2


Ty byś też miał dużo do napisania, jakbyś się starał kontrolować swoje zachowanie.

Cichy133 wrote:
fskrufskru wrote:
oho kurwa daunoid1991 2


Czemu szkalujesz swojego najlepszego kolege?


Nie wiem, czy się akurat przyznawać do chomika.

/edit: w przeciągu 9 miesięcy odpoczynku od wszystkiego, co psychoaktywne (w tym nawet kawa, czy papierosy) poznałem trochę świat od tej innej, lepszej perspektywy i jestem w drodze do tego, by znowu zdobyć swoje k2 po raz drugi.

i tylko, gdy jestem trzeźwy potrafię pisać o tych wszystkich "niestworzonych" rzeczach w taki sposób, że staje się to przekonujące dla innych.

najlepiej te swoje ciekawe myśli, jakbym rozwijał, wtedy też ludzie inaczej będą mogli na to patrzeć - a nawet wziąć to za pewnik.

a te kosmiczne trupy z filmów o Jasie Fasoli, co go wciągają na górę, to chyba mają 7-biegów.

/edit 2: w wyposażeniu głupków są również te "Jetsony" i w sumie wielkości Matiza jakoś...

ogólnie to bym z miłą chęcią (ale tak na spokojnie) opisał swoją sytuację od roku 2012 (2014 był ważny) do dzisiaj i się skupił na tym porządnie, co chcę przekazać, bo wyjdzie wtedy na to, że w wielu rzeczach mam rację i mogę otworzyć dosłownie puszkę pandory.

/i te zajebiste spadające gwiazdy, to nie są spadające gwiazdy...

/właśnie odkryłem, że mają też ogrzewanie, czyli w ogóle się niczym konkretnym nie różnią od naszych standardowych aut.

/"brytyjskie tupolewy" - taka mi myśl jakieś tygodnie temu wpadła i w sumie to jest prawidłowa.

ciekawszymi markami są te zawieszone jakieś 800 km nad ziemią (produkują różowe chmury) - czyli stosunkowo nowe należące do "CIA" rolleyes

wystarczyło tylko tego tetrisa jakoś ładnie poukładać.

jeżeli bym napisał książkę, gdzie bym wszystko ładnie uwzględnił, i napisał ją w ten sposób, by to do każdego dotarło, co ja mam w głowie, to od A do Z, jeśli się nie popierdolę gdzieś w tańcu - wyniknie, że może to być wręcz bestseller :"~)

w ostatnich 3 latach tyle dziwnych pokemonów wyjebałem ze swojego pokoju, że człowiek zaczyna wierzyć, że to, co może go otaczać, to nie tylko świnie, krowy i psy. inni ludzie, czy kaktusy.

nie gram roli wariata, drogi czytelniku, więc to wszystko co tutaj Tobie pozostawiam i dalej się nad ruchami w życiu - zastanawiam :~)


Last edited by fafnir on 30 Dec 2021 09:51 am; edited 7 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
1 Members: Guest
Post new topic  Reply to topic  d3jsp Forum Index -> International Forum -> Polska All times are GMT - 4 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


D3jsp is proudly powered by phpBB © 2.0
Theme and Forum by tramway